بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

خبرنگاران 990 میلیارد ریال سال گذشته صرف نوسازی مدارس استان سمنان شد

سمنان- خبرنگاران- مدیرکل نوسازی مدارس استان سمنان گفت: 990 میلیارد ریال اعتبار به منظور بهسازی و نوسازی مدارس استان در سال 99 اختصاص یافت.

14 اردیبهشت 1400

تأخیر در اجرای پروژه های عمرانی با وحدت رویه مجاز گردد

رئیس اتاق اهواز با اشاره به اینکه به واسطه تحریم های ظالمانه و همچنین شیوع بیماری کرونا ادامه فعالیت پیمانکاران پروژه های عمرانی با دشواری همراه است گفت: به همین دلیل بعضی از پیمانکاران به ناچار امکان انجام تعهدات خود را از دست داده اند.

3 اردیبهشت 1400

گربه ها به درمان بیماری مزمن کلیه یاری می نمایند!

پژوهشگران آمریکایی در آنالیز جدید خود، به ارزیابی تاثیر یک روش درمانی بر بیماری مزمن کلیه پرداختند و آن را روی گربه ها آزمایش کردند.

29 فروردین 1400

نباید در گام دوم انقلاب اشتباهاتی که شناخته شده است مجدد تکرار گردد، تکرار بعضی از اشتباهات باعث عقب گردهای بدی می گردد

خبرگزاری خبرنگاران- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: قانون اساسی در مورد شوراها ابهام دارد.

24 فروردین 1400

خبرنگاران خسارت وارده به منازل مسکونی سی سخت بیش از تصور است

یاسوج- خبرنگاران- استاندار کهگیلویه و بویراحمد میزان خسارت وارده به منازل مسکونی سی سخت را در زلزله چهارشنبه شب بیش از تصور دانست و گفت: به مردم اطمینان می دهیم که نهایت کوشش خود را برای یاری به بازسازی و ساخت منازل آسیب دیده به کار ببندیم.

8 فروردین 1400

خبرنگاران 100 هزار واحد مسکن محرومان توسط بنیاد مسکن احداث می گردد

اردبیل - خبرنگاران - معاون پشتیبانی و هماهنگی استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: احداث 100 هزار واحد مسکن برای محرومان در اولویت برنامه های بنیاد مسکن قرار گرفته است و در همه مناطق سعی بر احداث و واگذاری این واحدها برای مددجویان کمیته امداد امام (ره)...

30 اسفند 1399

استرداد بیش از 2700 اثر از اموال فرهنگی به کشور

خبرنگاران/خوزستان معاون وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه علی رغم تحریم های ظالمانه، دستاوردهای شگرفی در حوزه گردشگری حاصل شد، گفت: از جمله این دستاوردها می توان به استرداد اموال فرهنگی از خارج از کشور اشاره نمود. کارشناسان میراث...

25 اسفند 1399

برج لاجیم؛ از بهترین و زیباترین آثار تاریخی مازندران

لاجیم، نگین انگشتری سوادکوه ازتوابع شهر زیر آب در منطقه اصیل و کهن سوادکوه واقع شده است .ارتفاع این روستا از سطح دریای آزاد در نقطه برج لاجیم حدود 765 متر می باشد. جاده زیرآب تا ابتدای روستا که 25 کیلومتر فاصله دارد اکنون تماما آسفالت می باشد .

11 اسفند 1399

شکسته شدن 10 رکورد علمی در سال 2020

در سال 2020 رکوردهای علمی جدیدی به دست آمد و رکوردهای پیشین شکست. در این مطالب به ده مورد از این رکوردشکنی ها اشاره می شود.

17 بهمن 1399

خبرنگاران تعمیر و بازسازی تجهیزات پزشکی مستهلک هلال احمر

قم ـ خبرنگاران ـ معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم گفت: تجهیزات پزشکی مستهلک از قبیل تخت های بیمارستانی و ویلچرهای بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر قم تعمیر و بازسازی می شوند.

12 بهمن 1399

عزم شورای شهر تهران برای شکایت از کانون&zwnjهای آلاینده

تهران (پانا) - رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با سمیه رفیعی، نماینده تهران و رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی ملاقات و گفت وگو کرد.

27 دی 1399

دولت کمک نکند، ناوگان اتوبوسرانی تهران زمین گیر می شود

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تأکید بر ضرورت حمایت دولت از حمل و نقل عمومی گفت: برقراری سرویس حمل و نقل عمومی، وظیفه ای حاکمیتی است و این دولت ها هستند که هزینه های ناوگان حمل و نقل شهری را می پردازند و برای جابه جایی شهروندان یارانه...

9 دی 1399

برج های منفرد نوش آباد در آستانه ویرانی

نوش آباد، شمالی ترین شهر استان اصفهان است که پیشینه تاریخی آن به بازماندگان سیلک باستانی می رسد. می گویند این شهر نامش را از انوشیروان ساسانی به ارث برده است، اما هرچه هست، واقعیت این است که امروز از مجموع بیش از یک صد اثر تاریخی، بسیاری رو به ویرانی نهاده...

2 دی 1399

موزه شانگهای جایی که تاریخ و فرهنگ مردم چین به تصویر کشیده شده است

خبرنگاران/خراسان رضوی تعلق خاطر داشتن به گذشته یکی از ویژگی های انسان بودن است. هیچ انسانی وجود ندارد که به تاریخ خود علاقه نداشته باشد. موزه ها یکی از مکان هایی است که می توان سیر تحول تاریخی را در آن مشاهده کرد و به دلیل اهمیت حفظ آثار به جا مانده تاریخی،...

19 آذر 1399

ضوابط زیست محیطی در فعالیت های معدنی کشور به دقت رعایت می شود

مدیرکل دفتر اکتشاف وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد که در فعالیت های اکتشافی و استخراجی در بخش معدن ضوابط زیست محیطی به دقت بررسی و رعایت می شود.

1 آذر 1399

بازسازی 31 بنای تاریخی ابرکوه با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، بازسازی 31 بنای تاریخی ابرکوه با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد صورت می گیرد.

25 آبان 1399

مالکان تاکسی های فرسوده شهر تهران برای نوسازی تاکسی خود ثبت نام نمایند

معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: مالکان تاکسی های مدل 88 به قبل بایستی برای نوسازی تاکسی خود به دفاتر هماهنگی امور اداری مراجعه و ثبت نام نمایند.

8 آبان 1399

اختلال پانیک چیست؟

اختلال پانیک یا اختلال وحشت زدگی یک نوع بیماری روحی است که در آن بیمار دچار موجی شدید از ترس و وحشت می شود. این حملات غیرمنتظره هستند و بیمار را تقریباً فلج کرده و از حرکت بازمی دارند. در این حالت، ضربان قلب بسیار تند و نفس کشیدن سخت می شود. بیمار احساس...

1 آبان 1399

نقد فیلم پالم اسپرینگز؛ آن حس کشنده تکرار

اوایل دهه نود هارولد رامیس کمدی-رمانتیکی ساخت به نام روز موش خرما (Groundhug Day) که خیلی زود تبدیل به کالت شد و طرفدارانی پیدا کرد و جای خودش را در میان فهرست های بعضی از منتقدان باز کرد. فیلم پالم اسپرینگز ادای دینی مستقیم به اثر هارولد رامیس است هر چند اندی...

22 شهریور 1399

جدول جدیدترین قیمت در بازار اجاره آپارتمان در تهران ، مالکان همچنان علاقمند به دریافت رهن

آنالیز میدانی بازار اجاره در هفته نخست شهریور نشان می دهد، مالکان نرخ های متعادل تری نسبت به 2 ماه ابتدایی تابستان پیشنهاد می دهند.

9 شهریور 1399
تعداد: (28)