اخبار مجلس

خبرنگاران کرونا 80 هزار میلیارد ریال به ورزش کشور ضرر زده است

مشهد- خبرنگاران- معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: از زمان شیوع کرونا تا به امروز 80 هزار میلیارد ریال در بخش ورزش متضرر شده ایم.

7 آذر 1399

علت رسوب برنج در گمرک ، درخواست بانک مرکزی از رسانه ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، در پی انتشار اخباری در مورد احتمال فاسد شدن 200 هزار تن برنج وارداتی در گمرکات و بنادر کشور، توضیحاتی به منظور تنویر افکار عمومی و برطرف بعضی ابهامات مرتبط با این موضوع به توضیح زیر عنوان می گردد:

6 آذر 1399

مرتضی طلایی: اصلاح طلبان از حضور قالیباف در انتخابات ترسیده اند

خبرنگاران : مرتضی طلایی گفت: موقعیت سیاسی آقای قالیباف از هر زمانی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری بهتر است و او اگر بخواهد در انتخابات حاضر گردد، از سِمت رئیس مجلس و نه شهردار تهران می آید.

22 آبان 1399

چند مدیر مرکز لرستان تذکر گرفته اند

خبرنگاران/لرستان فرماندار خرم آباد از تذکر به چند مدیر اداره در این شهرستان اطلاع داد.

13 آبان 1399

اختصاص یک درصد از ورودی های صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه

وزیر اقتصاد گفت: اگر بازار سرمایه قوام پیدا کند، اشتغال و فراوری بالا می رود و برای رونق اقتصاد مفید است.

3 آبان 1399

فردا درباره کنکور تصمیم گیری می شود

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تصمیم گیری درباره برگزاری کنکور در نشست فردا با حضور مسوولان امر خبر داد.

11 مهر 1399

ورود توریست به فیروزکوه ممنوع است

رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فیروزکوه با بیان اینکه این شهرستان در شرایط قرمز قرار گرفته است، گفت: برای سلامتی گردشگران هرگونه سفر به این منطقه تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

6 مهر 1399

دیدار محسن هاشمی با قالیباف، لزوم اصلاح قانون انتخابات شورا های شهر

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی از دیدار رئیس شورای اسلامی شهر تهران با ریاست محترم مجلس شورای اسلامی خبر داد.

5 مهر 1399

خبرنگاران تکمیل طرح بهسازی بند دره بیرجند در اولویت دستگاه ها باشد

بیرجند - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به اینکه بهسازی منطقه گردشگری بند دره بیرجند انتفاع عمومی را به همراه دارد، دستگاه ها مکلف هستند اجرای تعهدات خود در این مجموعه را در اولویت کارها قرار دهند.

20 شهریور 1399

حق ویژه فراکسیون اکثریت برای تعیین رئیس مجلس

فراکسیون جبهه مردمی انقلاب اسلامی به دلیل اکثریت بودن حق معین کنندگی ویژه ای خواهد داشت و بعد از مراسم افتتاحیه جمع بندی خود از انتخاب رئیس و هیات رئیسه مجلس را نهایی می کند.

4 مرداد 1399

خطر شیوع کرونا در مجلس پاکستان

پس از ابتلای رئیس مجلس پاکستان و دو فرزند وی به ویروس کرونا، تایید این بیماری در بعضی از نمایندگان پارلمانی و مسئولان دبیرخانه آن، اجلاس مجالس سنا و ملی پاکستان که قرار است نحوه مهار ویروس کووید-19 در این کشور را مورد بحث قرار دهد، را تحت الشعاع قرار داد.

18 تیر 1399

درخواست جالب مهاجم جنجالی پرسپولیس

مهدی خواجوند در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره پرونده شکایت نیلسون کوره آ از باشگاه پرسپولیس گفت: فیفا رأی صادره در پرونده نیلسون را صادر و به باشگاه ابلاغ کرده است. باشگاه پرسپولیس پیش از این و در گذشته در دو مقطع متعهد شده بود که نسبت به...

27 خرداد 1399

پلمب 9 واحد صنفی متخلف در مراغه

فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به اجرای طرح پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: در این راستا 9 واحد صنفی متخلف پلمب و از ادامه فعالیت آن ها جلوگیری شد.

21 خرداد 1399

شرایط 11 پرونده پرسپولیس در فیفا، خطر عظیم بیخ گوش سرخپوشان

به گزارش خبرنگاران، حسین قدوسی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: دو جلسه چند ساعته کمیته ویژه حقوقی باشگاه پرسپولیس با حضور مدیرعامل باشگاه آدینه و شنبه تشکیل شد که در جریان آن، ضمن مطالعه آرای صادره در پرونده های بین المللی، درباره تنظیم...

6 اردیبهشت 1399

تعطیلی تمام مسابقات ورزشی البرز تا انتها سال

تمام مسابقات، تمرینات و باشگاه های ورزشی البرز تا انتها سال تعطیل اعلام شد.

5 اردیبهشت 1399

خبرنگاران دیدار های مردمی شهرداری اصفهان تا اطلاع بعدی تعطیل شد

اصفهان- خبرنگاران- رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: دیدار های مردمی در تمام بخش های شهرداری برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به دلیل تجمع تعداد زیادی از شهروندان در زمان این دیدار ها، تا اطلاع بعدی تعطیل شد.

23 فروردین 1399