ماجرای راه اندازی تابلوی جدید در فرابورس

به گزارش دوست داشتنی ها، زمزمه های راه اندازی یک تابلوی جدید در فرابورس به نام بازار هدف به گوش می رسد و به نظر می رسد که قرار است این تابلو میزبان کسب و کار های نوآفرین و دانش بنیان باشد.

ماجرای راه اندازی تابلوی جدید در فرابورس

به گزارش ایسنا، بحث ورود شرکت های خصوصی به بازار سرمایه به عنوان یکی از اصلی ترین اولویت ها در جلسات شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی مطرح شد و در این راستا اتاق بازرگانی وعده داد مقدمات لازم برای این موضوع را فراهم کند.

براین اساس حسین سلاح ورزی، یکی از اعضای شورای عالی بورس و همچنین نایب رییس اتاق بازرگانی ایران چندی قبل در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: به زودی تابلوی جدیدی با نام بازار هدف راه اندازی می گردد که در آن طیف وسیعی از کسب و کار های نوین و دانش بنیان (حتی در مقیاس استارت آپی) امکان پذیرش خواهند داشت.

وی پیش بینی نموده با اجرای این طرح راه تازه ای برای تامین اقتصادی کسب و کار های نوآورانه در ایران گگردده خواهد شد. براین اساس فرابورس اعلام نموده است که آخرین دستورالعمل و شرایط پذیرش شرکت ها در این بازار به زودی اعلام می گردد و قرار است بسیاری از پرونده هایی که برای فرابورس ارسال می گردد و شرایط بازار اول و بازار دوم را احراز نمی نمایند در بازار هدف پذیرش گردد.

در این راستا شرکت پیشگامان فناوری دانش آرامیس با نام تجاری تپسی پس از ارزیابی کارشناسی به صورت مشروط در بازار دوم فرابورس پذیرش شده و قرار است حسابرسی ویژه ای در خصوص این شرکت انجام گردد و چنانچه شرایط پذیرش در بازار دوم را کسب نکرد، پذیرش در بازار هدف به این شرکت پیش بینی شده است و ممکن است تپسی نخستین شرکتی باشد که در بازار هدف پذیرش خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 585

به "ماجرای راه اندازی تابلوی جدید در فرابورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای راه اندازی تابلوی جدید در فرابورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید