اخبار اقتصادی

720 بیمار بستری کرونا در سیستان و بلوچستان

خبرگزاری خبرنگاران- معاون کل وزارت بهداشت از بستری 720 بیمار مبتلا به کرونا در استان سیستان و بلوچستان اطلاع داد.

6 مرداد 1400

ساعت کاری بانک ها در 12 و 16 اردیبهشت تغییر کرد

طبق اعلام دبیر شورای هماهنگی بانک ها ساعت کاری بانک ها در 12 و 16 اردیبهشت تغییر کرد.

4 مرداد 1400

چین درصدد توسعه همکاری با دولت افغانستان است

بنا به گزارش های رسانه ای، دولت چین درصدد است تا همکاری های خود با افغانستان را در زمینه مالی و زیر ساختی توسعه دهد.

31 تیر 1400

نشست آنالیز روابط تجاری ایران و عمان در هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: نقشه راه عملیاتی توسعه تجارت میان ایران و عمان به وسیله استان هرمزگان باید ترسیم گردد.

31 تیر 1400

چرا باید منتظر خاموشی ها در تابستان باشیم؟

هفته گذشته با رسیدن احتیاج مصرف به بیش از 60 هزار مگاوات، شاهد شکاف 6000 مگاواتی در تراز بین فراوری و مصرف بودیم، که طبق اعلام مسوولان برقی این هفته با توجه به شرایط موجود، احتمال تشدید این شکاف بیشتر شده است.

29 تیر 1400

بانک مرکزی برای برخورد با بدهکاران بانکی وحدت رویه داشته باشد

کمیته تخصصی امور بانکی و تأمین اقتصادی جلسه ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری در اتاق ایران برگزار گردید. در اجرای مفاد آیین نامه اجرایی ماده 61 الحاقی قانون برطرف موانع فراوری رقابت پذیر و ارتقای نظام اقتصادی کشور، دومین جلسه کمیته بانکی و تأمین اقتصادی...

29 تیر 1400

آمازون در انبارهای خود از ربات استفاده می کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، فعالیت گسترده نیروی انسانی در انبارهای آمازون موجب افزایش نرخ جراحت و آسیب دیدگی در میان کارگران آمازون شده که این مساله موجب اعتراض اتحادیه های کارگری و کارکنان آمازون شده است. از همین رو آمازون قصد دارد به منظور...

16 تیر 1400

امیر دژاکام: یکی از دلایلی که تئاتر مخاطب ندارد کرونا است

امیر دژاکام کارگردان تئاتر در گفت وگویی درباره اینکه امروزه مخاطب تئاتر چه کسانی هستند گفت: متاسفانه قبل از بهمن سال 99 ما یک مقدار تئاتر لاکچری داشتیم و مردمی که پول بیشتری داشتند تئاتر می رفتند، اما در شرایط معمولی ما از بیشتر اقشار جامعه مخاطب داریم.

10 تیر 1400

95 درصد جمعیت ایران تحت پوشش شبکه های گازرسانی قرار دارند

وزیر نفت با بیان اینکه گازرسانی در دولت های یازدهم و دوازدهم به روستاها 2.5 برابر شده و از 14 هزار روستا به 35 هزار روستا رسیده ایم گفت: 95 درصد جمعیت کشور تحت پوشش شبکه های گازرسانی قرار دارند.

9 تیر 1400

خسارت 100 میلیارد تومانی سیلاب ها به جاده ها

به گزارش خبرنگاران، فرهاد مهریاری، درباره آخرین شرایط جاده ها پس از سیل روز های اخیر اضافه کرد: بر اثر بارش های رگباری شدید و تگرگ در روز های گذشته در محور های مواصلاتی بعضی استان های کشور از جمله تهران، سیستان و بلوچستان، اصفهان، یزد، کرمان، خراسان...

9 تیر 1400

علاقه مندی روسیه به همکاری های نظامی با ایران

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس سازمان فدرال همکاری های نظامی روسیه گفت که مسکو به همکاری های نظامی با تهران علاقه مند است و به چشم انداز توسعه همکاری ها در این عرصه توجه می نماید.

7 تیر 1400

اقبال گردشگران برای سفر به کرمانشاه افزایش یافته، حامی هتلداران استان هستیم

خبرنگاران/کرمانشاه سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه، گفت: هتل ها و مجموعه های گردشگری استان در دو سال گذشته دچار خسارت های زیادی شده اند و برای عبور از بحران کرونا نیازمند حمایت هستند.

6 تیر 1400

فراخوان حضور دستگاههای دولتی در الکامپ اعلام شد

سازمان نظام صنفی رایانه ای برای حضور دستگاه ها، وزارتخانه ها و نهادهای دولتی در نمایشگاه الکامپ 1400 فراخوان داد.

6 تیر 1400

صنعت آی تی دنیا 4 تریلیون دلاری می گردد!

طبق پیش بینی گارتنر، میزان سرمایه گذاری در سال 2021 در حوزه آی تی به 4.1 تریلیون دلار می رسد درحالی که در سال 2020 نسبت به سال 2019 شاهد کاهش 2.2 درصدی میزان سرمایه گذاری جهانی در این صنعت بودیم.

4 تیر 1400

رییسی می ماند و رضایی، مهرعلیزاده می تواند پدیده باشد

یک فعال سیاسی گفت: اگر اصلاحات دلخوری هایش را از مهرعلی زاده کنار بگذارد می تواند یک تنه با یکسری حربه های تبلیغاتی در مناظرات درخششی داشته باشد.

1 تیر 1400

بورل: ایران آماده بازگشت به تعهدات کامل بر اساس برجام است

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: تاسیسات هسته ای ایران بیشتر از همه کشور های جهان تحت نظارت آژانس بین المللی انرژی هسته ای واقع شده است.

24 خرداد 1400

خبرنگاران معاون استاندار خراسان رضوی بر مدیریت مصرف آب تاکید کرد

مشهد- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی با تاکید بر لزوم مشخص شدن مصارف آب استان گفت: اکنون در شرایط خشکسالی هستیم و باید با حضور نمایندگان مصرف کننده عمده آب، برای عبور از این شرایط برنامه ریزی شود.

23 خرداد 1400

جزئیات نامه نگاری رئیس سازمان بورس با همتی

رئیس سازمان بورس در نامه ای به رئیس کل بانک مرکزی، وجود نرخ های متعدد برای یک ارز در تسعیر را منجر به تضییع حقوق سهامداران حقیقی و حقوقی دانست و اصلاح صورت های اقتصادی از این بابت را خواهان شد.

22 خرداد 1400

چین: اتحادیه اروپا تقابل جویی را کنار بگذارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فرانس پرس، دولت پکن امروز آدینه از رویکرد تقابل جویانه بروکسل که به قیمت عدم موافقت مجلس اروپا با قرارداد مالی با چین تمام شد؛ به شدت انتقاد کرد.

19 خرداد 1400

کلاهبرداری هرمی با روکش قانونی!

بسیاری از جوانان جویای کار با تبلیغات واهی بعضی شرکت های بازاریابی شبکه ای، فعالیت خود را در این شرکت ها شروع می نمایند و پس از مدتی به دلیل عدم توانایی لازم برای فروش محصولات خریداری شده، اندک سرمایه خود را نیز از دست می دهند.

18 خرداد 1400
تعداد: (249)