تور روسیه ارزان: همکاری چین و روسیه در زمینه خدمات اقتصادی موبایلی

به گزارش دوست داشتنی ها، بزرگترین موسسه وام دهنده روسیه موسوم به اسبربانک روز سه شنبه بیان کرد انتقال پول به کیف دیجیتال علی پی در چین را با استفاده از شماره تلفن همراه ممکن نموده است.

تور روسیه ارزان: همکاری چین و روسیه در زمینه خدمات اقتصادی موبایلی

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از رویترز، این بانک که مشتریانی در 18 کشور دارد، این سرویس را همراه با موسسه وسترن یونیون راه اندازی کرد.

هزینه انتقال پول از این طریق معادل 1 درصد کل مبلغ است و مشتریان می توانند حساب Alipay را بر مبنای یوان چین با نام کامل و شماره تلفن گیرنده مورد استفاده قرار دهند.

لئونید شنیر، مدیر بخش پرداخت ها و جابجایی اسبربانک، گفت: ما امروز یک کشور دیگر را به جغرافیای جابجایی فرامرزی خود اضافه نموده ایم. من مطمئن هستم که حواله های ارسالی به چین در میان مشتریان ما محبوب خواهد شد.

جابجایی بین بانکی با استفاده از شماره تلفن همراه در روسیه رایج است. اسبر بانک اکنون در بیش از 30 کشور خدمات نقل و انتقال برون مرزی ارائه می دهد. سایر بانک های روسیه مانند Tinkoff که فقط آنلاین هستند نیز خدمات مشابهی را ارائه می دهند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 29 اسفند 1400 بروزرسانی: 29 اسفند 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1236

به "تور روسیه ارزان: همکاری چین و روسیه در زمینه خدمات اقتصادی موبایلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه ارزان: همکاری چین و روسیه در زمینه خدمات اقتصادی موبایلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید