(عکس) قرارداد نجومی وریا غفوری با استقلال لو رفت!

به گزارش دوست داشتنی ها، در ابتدای این فصل و در زمان مدیریت احمد سعادتمند بود که بازیکنان استقلال یکی یکی در طبقه 28 هتل آزادی حضور پیدا نموده و قرارداد های خود را تمدید و امضا کردند. در آن برهه، نقدها شدیدی به مدیریت باشگاه وارد شد که چرا قرارداد بازیکنان در جایی لاکچری و غیر مرتبط برگزار می گردد و پشت پرده آن چیست.

(عکس) قرارداد نجومی وریا غفوری با استقلال لو رفت!

بعد ها صدای بازیکنانی مثل فرشید اسماعیلی و محمد دانشگر بلند شد که باشگاه در آن موقع به آن ها وعده هایی داده، اما تا امروز محقق نشده است. شب گذشته هم مهدی قائدی به این موضوع معترض شد و ادعا کرد سعادتمند به وی قول داده قراردادش را اصلاح می نماید، اما اوج هنرنمایی مدیریت باشگاه در جایی رقم خورد که رقم قرارداد بازیکنی مثل غفوری برای این فصل حدود 3 برابر و برای فصل آینده 4 برابر شد!

غفوری فصل گذشته قراردادی دو ساله با امیرحسین فتحی منعقد کرد که آن قرارداد 2 ساله به مبلغ 2 میلیارد و دویست میلیون تومان بود و برای این فصل قرارداد این بازیکن به 2 میلیارد و هفتصد میلیون به صورت اتوماتیک افزایش پیدا می کرد، اما در کمال تعجب و بعد از جدایی فتحی، غفوری شبانه به همراه خسرو حیدری و آرش برهانی که هنوز نقش آن ها در جابجایی این فصل تعیین نشده راهی هتل آزادی شده و قرارداد قبلی را فسخ و قراردادی جدید منعقد کردند!

دلیل این اقدام هنوز تعیین نیست چرا مدیریت وقت استقلال قرارداد قبلی را فسخ نموده و قراردادی جدید امضا نموده، اما امضای این اقدام رقمی حدود 8 میلیارد تومان به باشگاه تحمیل نموده است. بازیکنی که نقدها فراوانی به مدیریتش به عنوان کاپیتان به وی وارد است، در این سال ها به جای جمع کردن حواشی، خودش عامل ایجاد آن ها بوده است. این بازیکن شب گذشته بعد از تعویض خود با رفتاری عجیب و لگد به بطری آب، مستقیم راهی رختکن شد و قبل از انتها بازی ورزشگاه آزادی را ترک کرد. سوال اینجاست چرا باید یک بازیکن در حالی که با باشگاهش قرارداد دارد، با دو نفر از نزدیکان احمد سعادتمند قرارداد خود را فسخ کند و دوباره قراردادی به مبلغ 6 و 8 میلیارد تومان امضا کند و سپس به جای ایجاد آرامش، تیم صدر جدول را وارد حاشیه کند؟

با ورود احمد مددی به استقلال که به این انتخاب هم نقدها زیادی وارد است و صحبت های شب گذشته بازیکنان این تیم خودش نشان دهنده ضعف این مدیر است، بلافاصله روی این قرارداد اقدام و به آن معترض شد. مددی با ارسال نامه ای به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد که قرارداد ووریا غفوری به صورت غیر قانونی در ابتدای این فصل فسخ شده و رقم آن به شکل عجیبی افزایش پیدا نموده است. در نامه مدیر استقلال اعلام شده غفوری بابت قرارداد قبلی از باشگاه دریافتی داشته و بدون هیچ دلیلی قرارداد قبلی وی فسخ شده و قرارداد جدید منعقد شده است.

در این بین، هیات مدیره استقلال که طی هفته های گذشته ضعف خود را در تهیه زمین تمرین، امکانات، رسیدگی به بازیکنان و پرداخت مطالبات آن ها نشان داده، هیچ واکنشی به انعقاد چنین قرارداد عجیب و پر ابهامی نداشته و با سکوت خود نسبت به اتفاقات ابتدای فصل عملا روی تخلفات قراردادی در این باشگاه دامن زده است.

در این بین نقش وزارت ورزش و جوانان در انتخاب مدیرانی، چون سعادتمند و احمد مددی که آورده ای جز ضرر برای این باشگاه نداشته اند، تعیین نیست. وزارت ورزش به جای شفاف سازی پیرامون چنین اتفاقاتی بیشتر سعی در عبور چراغ خاموش از عوامل زیر دست خود در باشگاه هایی، چون استقلال دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 803

به "(عکس) قرارداد نجومی وریا غفوری با استقلال لو رفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) قرارداد نجومی وریا غفوری با استقلال لو رفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید