رییسی می ماند و رضایی، مهرعلیزاده می تواند پدیده باشد

به گزارش دوست داشتنی ها، یک فعال سیاسی گفت: اگر اصلاحات دلخوری هایش را از مهرعلی زاده کنار بگذارد می تواند یک تنه با یکسری حربه های تبلیغاتی در مناظرات درخششی داشته باشد.

رییسی می ماند و رضایی، مهرعلیزاده می تواند پدیده باشد

ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگاران، در ارتباط با تر کیب کاندیداهای حاضر و با بیان این که ای کاش می شد از همه جناح ها و سلیقه ها در این رقابت حضور داشتند ادامه داد: در جبهه اصولگرایان یک دیدگاه اصلی وجود دارد؛ البته نقدهایی هم به هم دارند اما آن نقدی نیست که مورد پسند جامعه قرار گیرد. مردم آخر به این نتیجه می رسند همه این کاندیدها در یک راستا حرکت می نمایند. ممکن است گاهی آقای رضایی در حوزه اقتصاد و سیاست چالش هایی با آقای رئیسی داشته باشد اما به مرور می گردد انتظار داشت آقایان زاکانی، جلیلی و قاضی زاده هاشمی در یک زمانی به نفع آقای رئیسی کنار بکشند و ما در نزدیک روز رای گیری با آقایان رضایی و رئیسی رو به رو می شویم.

این فعال سیاسی اضافه نمود: با توجه به تجارب گذشته آقای رضایی حدس بر آن است که او نمی تواند با آقای رئیسی رقابت کند.

وی به همین دلیل گفت: آقای همتی با توجه به عملکردش در حوزه بانکی و بازار سرمایه با چالش های جدی رو به رو خواهد بود و حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

نکو ادامه داد: آقای مهرعلی زاده هم اگر بتواند با چیدمان خاصی و به شرط حمایت اصلاح طلبان در مناظرات اول درخششی داشته باشد یقینا می تواند پدیده ای باشد. او یکی از مدیران پربار کشور است. اما نگرانی که وجود دارد این است که با توجه به این که معاون دولت اصلاحات بوده این جبهه مورد حمایت قرارش ندهد. در این صورت است که پدیده بودن ایشان زیر سوال می رود. اگر اصلاحات دلخوری هایش را از مهرعلی زاده کنار بگذارد می تواند یک تنه با یکسری حربه های تبلیغاتی درخششی داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 904

به "رییسی می ماند و رضایی، مهرعلیزاده می تواند پدیده باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییسی می ماند و رضایی، مهرعلیزاده می تواند پدیده باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید