برای لیگ برنامه ریزی می کنیم نه پرسپولیس، احتمال تغییر چند بازی

به گزارش دوست داشتنی ها، به گزارش خبرنگاران سهیل مهدی امروز یکشنبه درباره برنامه بازی های استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال گفت: امکان دارد تغییر در برگزاری یک یا دو بازی را پیش رو داشته باشیم چون برنامه تیم ملی نیز ناگهانی تغییر نموده است.

برای لیگ برنامه ریزی می کنیم نه پرسپولیس، احتمال تغییر چند بازی

وی ادامه داد: متأسفانه پس از مخالفت دادگاه عالی ورزش با درخواست ایران در مورد میزبانی بازی های مقدماتی جام جهانی قطر، برنامه های تیم ملی زودتر آغاز می گردد و ممکن است که ساعت و تاریخ بازی ها ما یک یا دو روز جابه جا گردد و فشردگی مسابقات بیشتر گردد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در مصاحبه با رادیو تهران درباره تاریخ دقیق سرانجام رقابت های فصل جاری لیگ برتر تاکید نمود: تاریخ سرانجام لیگ را از مدت ها پیش تعیین کردیم. متمرکز شدن مسابقات AFC و فیفا پیش آمد که باعث تغییر شد. دیروز قرارمان بر این بود حداکثر اول یا دوم مرداد لیگ برتر و تا نیمه مرداد جام حذفی را به اتمام برسانیم اما با تغییرات برنامه تیم ملی ممکن است این کار با یکی دو هفته تأخیر انجام گردد. اگر تیم ها با پیروزیت به ایران بر می گردند باید به ما هم در برگزاری منظم بازی ها یاری نمایند.

او درباره درخواست پرسپولیس برای تغییر زمان بازی هایش گفت: شرایط همه را می بینیم و برنامه ریزی مسابقات برای 16 باشگاه است و بعد از یک تورنمنت برنامه را برای یک تیم عوض نمی کنیم. مگر اینکه مثل برنامه تیم ملی تغییری پیش بیاید، تغییراتی داشته باشیم، ما برای همه کار می کنیم نه برای پرسپولیس و یک تیم خاص اما کوشش می کنیم که طوری برنامه ریزی کنیم که تیم ها حداقل آسیب را ببینند.

مهدی در مورد ترتیب مسابقات فصل جاری یادآور شد: ترتیب مسابقات به همان صورت است ولی با توجه به تغییر برنامه تیم ملی ممکن است یکی دو روز جابه جایی داشته باشیم. ما قصد داشتیم تا قبل از اردوی تیم ملی تا هفته 22 و 23 مسابقات را برگزار کنیم ولی الان ممکن است تغییراتی داشته باشیم.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان و مسائل مربوط به رعایت پروتکل های بهداشتی برای این تیم ها تاکید نمود: ما دیدیم که در خلال مسابقات گزارشگران تلویزیونی از کار خوب AFC صحبت کردند و اینکه غیر از سرمربی تمام اعضای کادر فنی ماسک می زنند، این ابلاغیه ای است که ما یک سال و نیم پیش به تیم ها دادیم و پروتکل ها را اعلام کردیم.

او درباره قرنطینه پرسپولیس توضیح داد: بحث رعایت قرنطینه و ضدعفونی کردن رختکن ها و … این درخواست ها را داشته ایم ولی وقتی AFC انجام می دهد تمام رسانه ها به آن می پردازند ولی کار ما ساده انگاری می گردد. واقعیت این است که انتظار داریم کار ما هم دیده گردد. اگر ما لیگ را در سال گذشته با تمام سختی هایش برگزار نمی کردیم، تیم های ما در این تورنمنت فشرده نمی توانستند پیروز باشند و نتیجه برگزاری منظم و فشرده در سال گذشته این بود که تیم های با کادر و بازیکنان ایرانی بهترین نتیجه را گرفتند. انتظار داریم این کارهایمان هم دیده گردد.

مهدی در پاسخ به این سوال که برنامه مسابقات هفته 23 تا 26 را چه زمانی اعلام می نمایند؟ گفت: ما در حال حاضر 14 هفته معوقه داریم اگر بتوانیم برنامه این مسابقات را تکمیل کنیم، بعد از آن می توانیم برنامه هفته های آینده را اعلام کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 871

به "برای لیگ برنامه ریزی می کنیم نه پرسپولیس، احتمال تغییر چند بازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای لیگ برنامه ریزی می کنیم نه پرسپولیس، احتمال تغییر چند بازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید