آخرین تصمیمات درباره برگزاری امتحانات دانش آموزان

به گزارش دوست داشتنی ها، تهران (پانا) - رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی آخرین تصمیمات درباره برگزاری امتحانات سرانجام سال دانش آموزان را با توجه به شرایط کرونایی کشور تشریح کرد.

آخرین تصمیمات درباره برگزاری امتحانات دانش آموزان

خسرو ساکی با حضور در استودیو خبر ساعت 21 شبکه یک سیما درباره برگزاری امتحانات دانش آموزان گفت: مصوبه 977 شورای عالی آموزش و پرورش تحت عنوان شرایط ارائه خدمات آموزشی ویژه درخصوص بیماری های فراگیر همه فعالیت هایی که باید در سال تحصیلی انجام شود را معین کرده است.

ساکی ادامه داد: براساس این مصوبه در شرایطی که امکان حضور فیزیکی دانش آموزان وجود دارد با اخذ مجوز از ستاد کرونا آن منطقه، امتحانات به صورت حضوری برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در شرایطی که امکان حضور میسر نیست امتحانات همه پایه ها به جز نهم و دوازدهم غیرحضوری خواهد بود افزود: امتحانات این دو پایه در هر شرایطی حضوری است.

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی بیان کرد در پایه نهم سوالات به صورت استانی و حذفیات کتب درسی از سوی سازمان پژوهش معین شده است برای این پایه امتحانات به صورت مدرسه ای است که با رعایت فاصله های اجتماعی و پروتکل بهداشتی برگزار می شود.

وی اظهار کرد برای دانش آموزان شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش تا 15 مرداد فرصت وجود دارد تا آموزش و ارزشیابی آن انجام شود. امتحانات از 27 اردیبهشت آغاز می شود و تا 24 خرداد ادامه دارد .

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 865

به "آخرین تصمیمات درباره برگزاری امتحانات دانش آموزان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین تصمیمات درباره برگزاری امتحانات دانش آموزان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید