یارانه جبرانی فعلا قابل برداشت نیست

به گزارش دوست داشتنی ها، به گزارش خبرنگاران، به نقل از فرارو مدیرکل روابط عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: همزمان با سخنان رئیس جمهور یارانه جبرانی برای 9 دهک درآمدی واریز شد، اما فعلاً قابل برداشت نیست.

یارانه جبرانی فعلا قابل برداشت نیست

مجتبی سعادتی در مورد اینکه برخی از شهروندان اعلام کردند همزمان با گزارش رئیس جمهور به مردم در مورد اصلاح یارانه کالاهای اساسی مبالغی به حساب شان واریز شده است، گفت: طبق گفته رئیس جمهور یارانه جبرانی برای اصلاح یارانه کالاهای اساسی برای دو ماه به صورت بلوکه شده تا زمان اعلام رسمی از سوی دولت به حساب دهک های اول تا سوم کم درآمدی به ازای هر نفر 400 هزار تومان واریز شد و برای دهک های 4 تا 9 پردرآمدی به ازای هر نفر 300 هزار تومان واریز شده که این مبالغ فعلاً قابل برداشت نیست.

وی افزود: در روزهای آینده اطلاعات بیشتری به مردم ارائه خواهد شد و زمان استفاده از این یارانه جبرانی از سوی دولت در آینده اعلام خواهد شد اما تا آن زمان این مبالغ قابل برداشت و استفاده نیست.

مدیرکل روابط عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه ها همچنین گفت: کسانی که به هر نحوی از سال 93 به بعد برای یارانه ها ثبت نام نکرده بودند و یا از قلم افتاده بودند در روزهای آینده اعلام می شود که در سامانه سازمان هدفمندی یارانه ها ثبت نام کنند.

وی همچنین افزود: کسانی که به هر نحوه دهک بندی خود اعتراض دارند می توانند از طریق سامانه جامع رفاه ایرانیان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتراض خود را ثبت کنند و اگر دارای حق باشند یارانه آنها جبران می شود.

سعادتی این را هم گفت: شماره تلفن 0216369 مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سؤالات در اختیار مردم گذاشته می شود. همچنین سامانه هدفمندی hadafmandi.ir از روزهای آینده در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی تأکید کرد: در حال حاضر یارانه جبرانی باری دهک های یک تا 9 واریز شده است که برای سه دهک کم درآمد 400 هزار تومان و برای 6 دهک پردرآمد 300 هزار تومان واریز شده اما فعلاً قابل برداشت نیست.

مدیرکل روابط عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: یارانه نان، دارو و بنزین برداشته نمی شود و به صورت قبل اختصاص خواهد یافت و مردم نگرانی بابت افزایش قیمت نان سنتی، دارو و بنزین نداشته باشند.

سعادتی گفت: در روزهای آینده نخبگان و مسئولان دولت در جهت اقناع سازی مردم برای ورود به شرایط تازه سخنرانی خواهند کرد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 16 تیر 1401 بروزرسانی: 16 تیر 1401 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1326

به "یارانه جبرانی فعلا قابل برداشت نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه جبرانی فعلا قابل برداشت نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید