گندزدایی معابر عمومی شهرستان های سقز و بانه توسط هلال احمر

به گزارش دوست داشتنی ها، خبرنگاران/کردستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان از اعزام نجاتگران جمعیت هلال احمر کردستان به همراه تجهیزات تخصصی شامل پمپ های سمپاشی و دستگاه واترمیست به شهرستان های سقز و بانه جهت گندزدایی معابر عمومی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبرداد.

گندزدایی معابر عمومی شهرستان های سقز و بانه توسط هلال احمر

محمدباقر محمدی امروز(27 اسفند) در جمع دوست داشتنی ها استان، اظهار کرد: باعنایت به اهداء 22 هزار لیتر مواد ضدعفونی توسط یکی از خیرین به هلال احمر کردستان، فعالیت گندزدایی در سطح استان آغاز شده که شش هزار لیتر آن به گندزدایی شهرستان های سقز و بانه اختصاص داده شد.

وی افزود: چهار تیم تخصصی هلال احمر استان، از روز گذشته با همکاری نجاتگران و امدادگران شعب هلال احمر سقز و بانه، فعالیت گندزدایی اماکن و معابر عمومی شهرستان های مذکور را آغاز کرده و کماکان ادامه دارد.

مدیرعامل هلال احمر کردستان ابراز امیدواری کرد که با فعالیت های پیشگیرانه هلال احمر و سایر دستگاه ها و با همت داوطلبان و خیرین و اقدامات داوطلبانه آن ها در تهیه و تولید ماسک و وسایل حفاظت شخصی و توزیع میان مردم به صورت رایگان خطرات بیماری کرونا کاسته شده و به زودی شاهد جامعه ای بدون ویروس کرونا باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 105

به "گندزدایی معابر عمومی شهرستان های سقز و بانه توسط هلال احمر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گندزدایی معابر عمومی شهرستان های سقز و بانه توسط هلال احمر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید