وانت بار ها نمی توانند از شهر خارج شوند

به گزارش دوست داشتنی ها، تهران (پانا) - رئیس اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک شهری گفت که برخی وانت بار ها مجبور هستند برای انتقال بار های ضروری از شهر خارج شوند، اما هنوز زیر ساخت مناسبی برای آن ها فراهم نشده است.

وانت بار ها نمی توانند از شهر خارج شوند

به گزارش خبرنگاران، داود محمدی رئیس اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک شهری و پیک موتوری درباره فعالیت وانت بارها در محدودیت های کرونایی اظهار کرد: دولت در محدودیت های جدیدی که برای اصناف مختلف اعمال کرده، هیچ مشورتی با اتاق اصناف یا روسای اتحادیه های مهم، نکرده است.

وی افزود: این برنامه ریزی غلط و عدم هماهنگی میان ارگان ها نشان می دهد که دولت در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ضعیف عمل کرده و بخش های خصوصی می توانند در این راستا کمک های تاثیر گذاری به دولت کنند.

رئیس اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک شهری و پیک موتوری شرح داد: دولت می تواند در راستای حمایت از واحد های صنفی هزینه هایی مانند قبوض مختلف، اجاره ها و انواع مالیات صرف نظر کند که این موضوع ها حداقل حمایت هاست.

محمدی ادامه داد: برخی از پیک موتوری ها حدود 4 ماه است که هیچ گونه فعالیتی ندارد در صورتی که برای آن ها از سوی شهرداری قبض پسماند می آید. این یعنی دولت حتی از کمترین حمایت ها از صنوف دریغ کرده است.

وی بیان نمود: در حال حاضر چشم امید واحد های صنفی به دولت و حمایت های این ارگان است، اما متاسفانه تا به امروز هیچ انتظاری برآورده نشده است. ممکن است این عدم حمایت ها به واحد های صنفی ضربه وارد کند و این ضربه ها به بخش تولیدات کشور آسیب بزند.

رئیس اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک شهری و پیک موتوری ابراز کرد: از زمان ایجاد محدودیت های جدید کرونایی، وانت بار ها برای انتقال بار های اضطراری مانند دارو و موارد مشابه مجبور به ترک شهر یا استان شده اند که در این بین نیز جریمه های سنگین در ورودی های هر شهر برایشان اعمال شده است.

محمدی افزود: در خصوص تردد بین شهری بسکمک از وانت بار ها دچار مشکل شده اند و هیچ کدام از آن ها بار های بیرون شهری را قبول نمی کنند حتی در مواقع اضطراری و حیاتی.

وی مطرح نمود: این وانت بار ها زمان زیادی را باید بین سازمان ها و ارگان های مختلف صرف کنند تا خروج از شهر و ابطال جریمه خود را موجه کنند با این وجود بهتر است که دولت زیرساخت هارو قوی تر و حمایت ها را گسترش دهد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 584

به "وانت بار ها نمی توانند از شهر خارج شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وانت بار ها نمی توانند از شهر خارج شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید