کلاهبرداری از مهدوی کیا با سوءاستفاده از نام سپیدرود رشت؛ برخورد قانونی می کنیم

به گزارش دوست داشتنی ها، گروه استان ها- مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت گفت: فردی با سوءاستفاده از نام سپیدرود و جعل مهر و سربرگ باشگاه اقدام به کلاهبرداری از برادر مهدی مهدوی کیا نموده است.

کلاهبرداری از مهدوی کیا با سوءاستفاده از نام سپیدرود رشت؛ برخورد قانونی می کنیم

سید مهدی آقازاده در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در رشت، ضمن هشدار به بروز بعضی تحرکات بزهکارانه با نام باشگاه سپیدرود رشت گفت: به سرعت شکایت رسمی باشگاه از این افراد را در مراجع قضایی طرح خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت گفت: ظهر امروز آگاه شدیم که مدیرعامل پیشین یکی از باشگاه های گیلان با جعل مهر و سربرگ باشگاه اقدام به عقد قرارداد غیرقانونی با چند بازیکن و مربی نموده است و گفته می گردد از آنها مقادیر هنگفتی وجه نقد نیز دریافت نموده است.

وی افزود: در قراردادی که این فرد با مصطفی مهدوی کیا برادر مهدی مهدوی کیا منعقد نموده است ایشان را در ازای دریافت یک میلیارد تومان تحت عنوان اسپانسری برای تامین هزینه ها و یاری اقتصادی به باشگاه به عنوان سرمربی باشگاه سپیدرود رشت منصوب نموده است.

آقازاده گفت: طبق قراردادی که به دست ما رسیده پرداخت این مبلغ هنگفت در دو قسط 500 میلیون تومانی بوده که اولی به صورت نقدی و دومی به تاریخ 20 اسفندماه سال جاری باید به حساب این فرد واریز می شد و در عوض او که خود را مالک باشگاه سپیدرود معرفی نموده بود حق برکناری سرمربی را تا پایان فصل از خود سلب نموده است.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت افزود: آن طور که امروز فهمیدیم ماجرا بسیار فراتر از این ها بوده است و این فرد به جز آن، از چند بازیکن هم اخاذی نموده و در ازای دریافت ارقامی تقریباً سنگین با آنها به عنوان بازیکن قرارداد امضا نموده و این قراردادها هم در سربرگ و مهر جعلی باشگاه سپیدرود رشت اجرا شده است.

وی توضیح داد: ما بلافاصله پس از آگاه شدن به همراه این افراد مال باخته به حراست اداره کل ورزش و جوانان گیلان مراجعه کردیم تا در آنجا پرونده تشکیل گردد و مسئولین حراست با مساعدت و حساسیت در حال پیگیری این موضوع هستند و خود من هم برای دفاع از نام سپیدرود توسط وکیل باشگاه به زودی شکایت حقوقی این ماجرا را در دادگستری رشت طرح خواهم کرد.

آقازاده عنوان داشت: در آستانه ورود ریاست قوه قضاییه به استان گیلان از وی و مدیرکل اداره ورزش و جوانان درخواست می کنم که هم به این موضوع و هم به تخلفاتی که گفته می گردد در گذشته اجرا شده به صورت جدی ورود نمایند تا بعد از این کسی جرات نکند به نام و حیثیت یک باشگاه قدیمی و ریشه دار کشور خدشه ای وارد کند.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود عدم مشخص تکلیف مالکیت این باشگاه را بزرگترین دغدغه طرفداران قدیمی ترین تیم گیلان خواند و گفت: بیش از 3 سال است که سپیدرود مالک مشخصی ندارد و تا وقتی مسئله مالکیت این تیم یک بار برای همواره و به صورت قطعی و شفاف حل نگردد ممکن است که ما باز هم شاهد حضور افراد سودجو در پیرامون سپیدرود باشیم.

آقازاده در ارتباط با مسائل این باشگاه تاکید نمود: متاسفانه مسائل سپیدرود بسیار زیاد و پیچیده است و برای حل آنها احتیاج به حمایت ها و همراهی های بیشتری است و اگر می خواهیم سپیدرود خیلی زود به سطح نخست فوتبال ایران بازگردد باید همه مسئولین سیاسی و ورزشی استان گیلان و کلانشهر رشت یک دل و متحد کنار هم باشند تا یک بار برای هیمشه مشکل سپیدرود حل گردد.

620، ز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 787

به "کلاهبرداری از مهدوی کیا با سوءاستفاده از نام سپیدرود رشت؛ برخورد قانونی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاهبرداری از مهدوی کیا با سوءاستفاده از نام سپیدرود رشت؛ برخورد قانونی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید