پیگیری سرنوشتِ لنگه کفش گرانقیمتی که سارق بُرد!

به گزارش دوست داشتنی ها، چندی پیش خبرهایی از سرقت لنگه کفش یکی از مجسمه های پرویز تناولی در پارکی در تهران منتشر شد که در نهایت به انتشار مطلبی انجامید مبنی بر اینکه پرویز تناولی فردی را معرفی خواهد نمود تا این قطعه را مجددا طراحی کند و بسازد و هزینه هم به وسیله سازمان زیباسازی شهر تهران پرداخت می گردد.

پیگیری سرنوشتِ لنگه کفش گرانقیمتی که سارق بُرد!

حالا چند روز پس از آن اتفاق، خبرنگاران در پیگیری تازه این پرسش را مطرح نموده است که آیا در نهایت فردی که قرار است مجسمه را بازسازی کند، انتخاب و معرفی گردید و اساسا فرایند بازسازی این اثر به کجا انجامید.

بر این اساس برای پیگیری خبر، با تندیس تناولی تماس گرفتیم. فرزند پرویز تناولی در این رابطه به خبرنگاران گفت: صبح چهارشنبه 18 اسفند ماه ملاقاتی داشتیم و در این رابطه صحبت کردیم. قرار شد فرمی که متعلق به سازمان زیباسازی شهر تهران است را به ما بدهند که پر کنیم. در این فرم قیمت ها برآورد خواهد شد؛ اینکه مثلا حدودا چقدر خرج وسایل و ابزار می گردد. پس از اینکه این کار انجام شد، فردی که قرار است کار بازسازی را انجام دهد، معرفی خواهیم کرد.

او ادامه داد: فعلا معین نیست چه کسی قرار است کار بازسازی مجسمه پدرم را انجام دهد؛ چون اول باید اعلام کنیم که هزینه ساخت دوباره این لنگه کفش چقدر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1401 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1283

به "پیگیری سرنوشتِ لنگه کفش گرانقیمتی که سارق بُرد!" امتیاز دهید

1 کاربر به "پیگیری سرنوشتِ لنگه کفش گرانقیمتی که سارق بُرد!" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری سرنوشتِ لنگه کفش گرانقیمتی که سارق بُرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید