بازسازی منزل: آناهیتا نوروزی با دریافت این جایزه، اشیای تاریخی خاورمیانه را بازسازی می نماید

به گزارش دوست داشتنی ها، به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت شورای هنری مونترال سال جاری جایزه موزه هنرهای زیبای مونترال و شورای هنری مونترال به آناهیتا نوروزی رسید.

بازسازی منزل: آناهیتا نوروزی با دریافت این جایزه، اشیای تاریخی خاورمیانه را بازسازی می نماید

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

مری دیلی دزمرایس، سرپرست ارشد موزه هنرهای زیبای مونترال درباره طرحی که صاحب جایزه شده است، می گوید: آناهیتا نوروزی با طرحی که داده؛ ما را دعوت می نماید با میراث فرهنگی خاورمیانه بیشتر آشنا شویم و درباره مفاهیم ترکیبی و حافظه بیشتر بیاندیشیم.

در بیانیه موزه هنرهای زیبای مونترال آمده است: ما مفتخریم که از ابتکار آناهیتا نوروزی حمایت می کنیم. ابتکاری که بر آثار هنرمندان با پیشینه قدیمی نور می تاباند و از اولویت ماست. بعلاوه جذابیت های درجه یکی را برای مونترال هایی که فکر جهانی دارند؛ ایجاد می نماید.

در این فرصتی که به این هنرمند داده شده؛ او ساختن اینستالیشن خود را به نام اشیاء سخنگو (بازسازی شکستگی ها و ارواح) دنبال خواهد نمود. این هنرمند ایرانی-کانادایی از دریچه استراتژی های هنر معاصر به معرفی دوباره و قاب بندی مجدد این اشیا آسیب دیده می پردازد و با این کار موجودیت آن ها را از ابهام بیرون می آورد.

بیشتر بخوانید: سروصدای تحقیقات بانوی ایرانی در محافل آکادمیک جهانی

موزه هنرهای زیبای مونترال و شورای هنری مونترال هرساله به یک هنرمند از جوامع مختلف فرهنگی این شهر می دهد. این جایزه سکوی پرشی برای هنرمندان مونترال با پیشینه های فرهنگی متنوع فراهم نموده است.

جایزه Impressions Residency برای برنده این فرصت را فراهم می آورد تا از امکانات موزه برای ایده گرفتن و انجام یک پروژه تحقیقاتی و آفرینشی، طی هشت هفته استفاده کند. بعلاوه برگزیدگان 7هزار دلار یاری هزینه دریافت می نمایند.

آناهیتا نوروزی هنرمند چند رشته ای ایرانی-کانادایی است. او در ایران طراحی گرافیک خوانده و از دانشگاه کنکوردیا مدرک کارشناسی ارشد هنرهای زیبا را گرفته است. آثار او در کانادا، ایران و به ویژه در آلمان به نمایش درآمده است.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 15 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1401 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1275

به "بازسازی منزل: آناهیتا نوروزی با دریافت این جایزه، اشیای تاریخی خاورمیانه را بازسازی می نماید" امتیاز دهید

1 کاربر به "بازسازی منزل: آناهیتا نوروزی با دریافت این جایزه، اشیای تاریخی خاورمیانه را بازسازی می نماید" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی منزل: آناهیتا نوروزی با دریافت این جایزه، اشیای تاریخی خاورمیانه را بازسازی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید