پرس تی وی: ایران برطرف گام به گام تحریم ها را نخواهد پذیرفت

به گزارش دوست داشتنی ها، یک منبع مطلع به شبکه خبری انگلیسی زبان پرس تی وی تاکید مجدد کرد که جمهوری اسلامی طرح گام در برابر گام برای لغو تحریم ها را در دستور کار ندارد.

پرس تی وی: ایران برطرف گام به گام تحریم ها را نخواهد پذیرفت

یک منبع مطلع نزدیک به هیئت مذاکره کننده ایرانی، امروز در مصاحبه با پرس تی وی تاکید نمود: سیاست ایران در موضوع لغو تحریم ها هیچ تغییری ننموده و باید تمام تحریم ها اعم از تحریم های دوره اوباما پس از اجرایی شدن برجام و تحریم های بازگردانده شده در دوره ترامپ و تحریم های دیگری که در دوره ترامپ با برچسب های دیگر وضع شده، لغو شوند و پس از راستی آزمایی توسط ایران، کشورمان اقدامات جبرانی را متوقف خواهد نمود.

این منبع مطلع در واکنش به اظهارات امروز سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به پرس تی وی گفت جمهوری اسلامی ایران همانگونه که بارها تاکید نموده، هیچ طرحی را که مبتنی بر ایده گام در برابر گام باشد، نمی پذیرد و در دستورکار ندارد.

امروز ند پرایس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفته بود دستورالعمل دولت بایدن در موضوع بازگشت به برجام، عمل در برابر عمل است.

پیشتر وزارت امور خارجه ادعاهای انجام شده از سوی منبع مطلع پرس تی وی را رد نموده و بود و عباس عراقچی گفته بود منبع مطلع پرس تی وی، مطلع نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 853

به "پرس تی وی: ایران برطرف گام به گام تحریم ها را نخواهد پذیرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرس تی وی: ایران برطرف گام به گام تحریم ها را نخواهد پذیرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید