قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در بازی های همبستگی کشور های اسلامی با حمایت همراه اول

به گزارش دوست داشتنی ها، تیم ملی والیبال ب ایران با شکست تیم کامرون، پیروز به کسب عنوان قهرمانی بازی های همبستگی کشور های اسلامی شد.

قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در بازی های همبستگی کشور های اسلامی با حمایت همراه اول

مرحله نهایی مسابقات والیبال زنان و مردان بازی های همبستگی کشور های اسلامی امروز دوشنبه 24 مرداد 1401، با چهار دیدار در قونیه ترکیه پیگیری شد.

تیم ملی ب والیبال مردان ایران در دیدار نهایی گروه مردان به مصاف کامرون رفت و سه بر یک این تیم را شکست داد و به عنوان قهرمان والیبال مردان این بازی ها معرفی شد.

شاگردان بزرگ جزیده در ست دوم این مسابقه مغلوب کامرون شدند، اما در ست های اول، سوم و چهارم به پیروزی رسیدند تا والیبال ایران چهارمین قهرمانی خود در این بازی ها را به دست آورد.

تیم های ترکیه و جمهوری آذربایجان نیز در دیدار رده بندی مسابقات مردان به مصاف هم رفتند و ترکیه با شکست سه بر یک حریف به مقام سومی و مدال برنز دست یافت.

تیم ملی والیبال زنان ایران نیز که برای اولین بار به فینال این مسابقات صعود کرده، امشب در دیدار نهایی به مصاف ترکیه میزبان بازی ها می رود.

والیبال مردان ایران سه مدال طلای بازی های همبستگی کشور های اسلامی را در پرونده کاری خود داشت و شاگردان بزرگ جزیده سرمربی تیم ملی ب در پنجمین دوره رقابت ها که در قونیه برگزار شد، به چهارمین طلا و مقام قهرمانی دست یافتند.

همراه اول به عنوان حامی رسمی و انحصاری تیم های ملی والیبال کشورمان، این پیروزی و قهرمانی را به ملی پوشان و مردم ورزش دوست ایران تبریک گفته است.

خبرنگاران فضای مجازی دریچه فناوری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 مرداد 1401 بروزرسانی: 25 مرداد 1401 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1363

به "قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در بازی های همبستگی کشور های اسلامی با حمایت همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در بازی های همبستگی کشور های اسلامی با حمایت همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید