تمرین مهیج بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در ایتالیا

به گزارش دوست داشتنی ها، خبرنگاران: شاگردان بهروز عطایی پس از تیم ملی آمریکا، تمرین سخت و پرفشاری را در هوای گرم بولونیا در سالنی که استاندارد های لازم برای تمرین با سطح بالا را نداشت و با اعتراض بیشتر تیم ها روبرو شده بود، برگزار کردند.

تمرین مهیج بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در ایتالیا

به گزارش خبرنگاران ملی پوشان ابتدا زیر نظر یاناس مربی بدنساز لهستانی تیم ملی به گرم کردن پرداختن و سپس به دو گروه تقسیم شدند و در شرایط مختلف زیر نظر بهروز عطایی و علیرضا طلوع کیان به اجرای تمرینات طراحی شده پرداختند.

نکته قابل توجه تمرین امروز ایران جدییت و هیجان بالای بازیکنان و کادر فنی بود. عطایی در فواصل مختلف تمرین را قطع و نکات لازم را با جدیت تمام به ملی پوشان گوشزد کرد. هیجان و جدیت تمرین تا حدی بالا بود که در لحظاتی در سالن تمرین فریاد های سرمربی تیم ملی ایران تنها صدایی بود که به گوش می رسید و بازیکنان با دقت به صحبت های عطایی گوش می کردند.

دقایق انتها این تمرین نیز به سرویس های ریسکی بالا و دریافت های بی نقص دریافت کننده ها اختصاص پیدا کرد و عطایی در فواصل مختلف جا و ترکیب دریافت کننده ها را تغییر داد.

هیجان و جدیت تمرین تیم ایران توجه آمریکایی ها را به خود جلب کرد و آن ها برای دقایقی به تماشای تمرین مردان والیبال ایران پرداختند.

مرتضی شیاری یاری مربی تیم ملی آمریکا در ابتدای تمرین به استقبال تیم ایران آمد و با بازیکنان و کادر فنی تیم ملی دقایقی تبادل نظر کرد.

مرحله نهایی لیگ ملت ها از روز چهارشنبه 29 تیر در شهر بولونیا در کشور ایتالیا شروع می گردد و پس از برگزاری هشت ملاقات در چهار روز مسابقات، با معرفی تیم های برتر در روز یکشنبه دوم مردادماه به انتها می رسد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت 23:30 دقیقه پنجشنبه 30 تیرماه به وقت تهران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت ها به مصاف تیم ملی لهستان خواهد رفت.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1401 بروزرسانی: 5 مرداد 1401 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1345

به "تمرین مهیج بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرین مهیج بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید