قدرت نمایی بدون ماسک برابر دوربین ، تور انتخاباتی ترامپ از میشیگان شروع شد

به گزارش دوست داشتنی ها، حتی تهدید دادستان کل میشیگان هم باعث نشد رئیس جمهوری آمریکا از عادت ماسک نزدن جلوی دوربین ها دست بردارد؛ دانلد ترامپ مدعی شد به عمد رسانه ها و مردم را از دیدن این صحنه جالب محروم نموده است.

قدرت نمایی بدون ماسک برابر دوربین ، تور انتخاباتی ترامپ از میشیگان شروع شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان ان، هر چند سیاست های دوران شیوع کرونا بر تمام برنامه ها و اقدام های ترامپ سایه افکنده اما رئیس جمهوری آمریکا و همراهان او در بازدید از کارخانه فورد و مرکز فراوری ابزار پزشکی در میشیگان کوشیدند با یک تیر چند نشان بزنند؛ تهدید کردن فرماندار دموکرات ایالت به قطع بودجه فدرال، اعلام مخالفت آشکار با رای گیری ایمیلی و البته ماسک نزدن دوباره برابر دوربین.

ترامپ روز پنجشنبه بر اساس برنامه قبلی به شهر ایپسیلانتی در خارج دیترویت رفت تا از کارخانه فورد بازدید کند؛ مجموعه ای که پس از شیوع گسترده ویروس کرونا به درخواست فرماندار به مرکز فراوری ونیلاتور و دستگاه های تنفسی تغییر کاربری داده است. این بازدید یک روز پس از آن رخ داد که او گرچن ویتمر، فرماندار دموکرات میشیگان را به قطع کردن بودجه ها و یاری های فدرال در واکنش به کوشش گسترده این ایالت برای استفاده از نظام رای دهی ایمیلی تهدید نموده بود. ضمن اینکه رئیس جمهوری آمریکا با وجود تهدید شدن از سوی دادستان کل ایالت باز هم راضی نشد ماسک بزند.

مقام ارشد قضایی میشیگان گفته بود اگر ترامپ در بازدید عمومی خود از کارخانه فورد از ماسک محافظ استفاده نکند، خروج او را از ایالت ممنوع می نماید. همه کارکنان فورد و همراهان رئیس جمهوری آمریکا ماسک بر چهره داشتند اما او بدون ماسک میان جمع ایستاده بود. ترامپ در یک لحظه ماسکی با برچسب رسمی کاخ سفید از جیب خود بیرون آورد و با نشان دادن آن به دوربین ها مدعی شد جای دیگر از همین بازدید ماسک زده است. او گفت: نمی خواستم لدت دیدن این صحنه را به رسانه ها بدهم. او همچنین یک شیلد را برای لحظاتی جلوی صورت خود قرار داد.

کارخانه فورد با انتشار یک بیانیه اعلام نمود بیل فورد، رئیس شرکت ترامپ را از لحظه ورود به میشیگان به استفاده از ماسک ترغیب نموده و رئیس جمهوری آمریکا در بخشی از بازدید خصوصی ماسک بر چهره داشته و بعد آن را برداشته است. در تصاویر معین است که بعضی همراهان ترامپ هم ماسک محافظ نزده اند.

رئیس جمهوری آمریکا که این روزها به شدت زیر فشار اقتصاد شکننده دوران کروناست، می کوشد برای ناکامی ها خود شریک جرم بیابد. او در چند روز اخیر به چین، باراک اوباما و البته رقیب انتخاباتی اش جو بایدن حسابی تاخته است اما بعید است با فرایند فعلی افزایش آمار بیکاری و بالا رفتن تورم بتواند در انتخابات نوامبر 2020 به پیروزی برسد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 262

به "قدرت نمایی بدون ماسک برابر دوربین ، تور انتخاباتی ترامپ از میشیگان شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدرت نمایی بدون ماسک برابر دوربین ، تور انتخاباتی ترامپ از میشیگان شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید