ترامپ: اگر بایدن پیروز گردد، ایران خاورمیانه را صاحب می گردد

به گزارش دوست داشتنی ها، رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه تمام کشورها خواهان شکست خوردن وی در انتخابات ریاست جمهوری هستند، مدعی شد اگر رقیب دموکرات وی در انتخابات پیروز گردد، چین آمریکا را تصاحب نموده و ایران نیز صاحب غرب آسیا می گردد.

ترامپ: اگر بایدن پیروز گردد، ایران خاورمیانه را صاحب می گردد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بامداد یکشنبه در ادامه کارزار تبلیغاتی خود برای انتخابات ریاست جمهوری روز سه شنبه در این کشور، بار دیگر سعی کرد با مطرح کردن ادعاهای بی اساس، جو بایدن رقیب دموکرات خود را تضعیف کند.

به نوشته رسانه های آمریکایی، ترامپ طی سخنرانی در جمع طرفداران خود در پنسیلوانیا، مدعی شد: اگر بایدن [در انتخابات پیروز گردد]، چین آمریکا را تصاحب می نماید و ایران و اخوان [المسلمین] نیز خاورمیانه را صاحب می شوند.

وی در ادامه ادعاهای خود اضافه نمود: چین می خواهد من کنار بروم. ایران می خواهد من کنار بروم. آلمان می خواهد من کنار بروم، همه آنها می خواهند من کنار بروم، اما ما اکنون اینجا هستیم، نه؟

خبرنگار شبکه صدای آمریکا به نقل از ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: اگر من پیروز شوم، شاهد آن خواهید بود که بازار بورس مانند موشک اوج می گیرد.

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر با چینی خطاب کردن ویروس کووید19 و در حالی که حدود 10 ماه از شیوع این بیماری می گذرد، اضافه نمود: این همه گیری به سرعت ریشه کن خواهد شد. ما این طاعون چینی را محو می کنیم.

وی با حمله مجدد به رقیب دموکرات خود گفت: بایدن مرد پر تنفری است. شما این را هنگامی که وی در سخنرانی هایش فریاد می زند، شاهد هستید.

پیش از این، بایدن با بیان اینکه زمان آن رسیده که ترامپ چمدانش را ببندد و به خانه برود، گفته بود: طی سه روز، ما می توانیم به این ریاست جمهوری که باعث تفرقه ملت ما شده و در حمایت از مردم شکست خورده و در شعله های تنفر دمیده انتها دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 533

به "ترامپ: اگر بایدن پیروز گردد، ایران خاورمیانه را صاحب می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: اگر بایدن پیروز گردد، ایران خاورمیانه را صاحب می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید