شعار تیم ملی در جام جهانی 2022 انتخاب شد

به گزارش دوست داشتنی ها، احسان محمدی، رئیس دپارتمان مسئولیت اجتماعی با اعلام این خبر گفت: سال جاری بعد از اعلام فراخوان برای دریافت شعار پیشنهادی به وسیله شبکه های مرتبط با تیم و فدراسیون فوتبال تعداد زیادی شعار دریافت کردیم.

شعار تیم ملی در جام جهانی 2022 انتخاب شد

وی اضافه نمود: در کارگروهی که با حضور معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، سرپرست دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و کارشناسانی از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی و بعلاوه فدراسیون فوتبال تشکیل شد، شعارهای دریافتی بر اساس شاخص هایی چون کوتاهی و قابلیت به یادسپاری، آهنگین بودن و دارای ظرفیت انگیزه بخشی و مبارزه جویی و بعلاوه همدلی مردم و وفاداری بازیکنان مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

وی با بیان اینکه شعار تیم های حاضر در دو جام جهانی 2014 برزیل و 2018 روسیه تحلیل محتوا شده بود گفت: کلیدواژه هایی چون ملت، رویا، تاریخ و ... در شعار بسیاری از کشورها تکرار می گردد، به همین علت کارگروه تصمیم گرفت برای پرهیز از شباهت و بعلاوه تکرار کلیدواژه ایران، از نام کشور در شعار استفاده کند و شعار تا پای جان، برای ایران با توافق جمعی انتخاب و به کمیته برگزار کننده مسابقات ارسال می گردد.

رئیس دپارتمان مسئولیت اجتماعی فدراسیون فوتبال اضافه نمود: این شعار پیشنهاد یکی از علاقه مندان تیم ملی به نام مصطفی بیک بوده که ان شااله به نحو شایسته ای از ایشان تقدیر خواهد شد.

لازم به ذکر است، شعار تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل افتخار پارس و در جام جهانی 2018 روسیه 80 میلیون نفر، یک ملت و یک ضربان قلب بود.

منبع: فرارو
انتشار: 6 مهر 1401 بروزرسانی: 6 مهر 1401 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1386

به "شعار تیم ملی در جام جهانی 2022 انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعار تیم ملی در جام جهانی 2022 انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید