ذوالفقارنسب: ریاست کمیته فنی فدراسیون فوتبال پست تشریفاتی بود، تهران هم باشم به جلسات شان نمی روم

به گزارش دوست داشتنی ها، بیژن ذوالفقارنسب گفت: تا به امروز یک جلسه هم در جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال شرکت نکرده ام و اگر وقت هم داشته باشم به این کمیته نخواهم رفت.

ذوالفقارنسب: ریاست کمیته فنی فدراسیون فوتبال پست تشریفاتی بود، تهران هم باشم به جلسات شان نمی روم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بیژن ذوالفقارنسب در تاریخ 22 دی ماه و در اتفاقی عجیب در یک روز به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و همزمان رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال منصوب شد. ذوالفقارنسب اما خیلی زود پس از این انتصاب ها از ریاست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس استعفا کرد و حالا شنیده می شود از حضور در کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال نیز منصرف شده است.

ذوالفقارنسب در این باره به خبرنگار خبرنگاران گفت: تا به امروز در هیچ کدام از جلسات کمیته فنی حضور نداشته ام. یا در تهران نبودم یا وقت نداشتم که به جلسه بروم.

وی در واکنش به این پرسش که آیا از حضور در کمیته فنی استعفا کرده است؟ گفت: استعفا تعریفی دارد. وقتی تا حالا به جلسه نرفته ام از چه سمتی استعفا کنم؟! تا حالا در تهران نبودم و به جلسه نرفتم، اما واقعیت این است اگر در تهران هم باشم باز هم به کمیته فنی نمی روم. کارهای دیگر در زندگی ام دارم. این پُست ها تشریفاتی است. عده ای در فدراسیون موظف هستند که در آنجا حاضر باشند، اما من موظف نیستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1401 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1261

به "ذوالفقارنسب: ریاست کمیته فنی فدراسیون فوتبال پست تشریفاتی بود، تهران هم باشم به جلسات شان نمی روم" امتیاز دهید

2 کاربر به "ذوالفقارنسب: ریاست کمیته فنی فدراسیون فوتبال پست تشریفاتی بود، تهران هم باشم به جلسات شان نمی روم" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذوالفقارنسب: ریاست کمیته فنی فدراسیون فوتبال پست تشریفاتی بود، تهران هم باشم به جلسات شان نمی روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید