جریمه 3 تا 6 میلیونی برای پلاک مخدوش

به گزارش دوست داشتنی ها، رئیس پلیس هدایت و رانندگی استان اصفهان گفت: در سه هفته گذشته به علت دستکاری در ارقام پلاک و پلاک مخدوش، بیش از 298 وسیله نقلیه توقیف فیزیکی و هزار و 998 وسیله نقلیه توقیف سیستمی شدند.

جریمه 3 تا 6 میلیونی برای پلاک مخدوش

به گزارش ایسنا؛ سرهنگ محمدرضا محمدی، اظهار کرد: ممنوعیت ترددهای شبانه در کلان شهر اصفهان و شهرستان های قرمز و نارنجی برابر دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا برقرار است و لغو نشده است.

وی از شهروندان خواست تصاویر پلاک های مخدوش وسایل نقلیه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و گفت: پلیس در راستای احقاق حقوق شهروندی نسبت به شناسایی، احضار و برخورد قانونی رانندگان متخلف اقدام خواهد نمود.

رییس پلیس راهور استان مجازات مخدوش نمایندگان پلاک را توقیف حداقل یک ماه وسیله نقلیه و جریمه 3 تا 6 میلیونی رانندگان خاطی در محاکم قضایی اعلام نمود.

وی گفت: در سه هفته گذشته به علت دستکاری در ارقام پلاک و پلاک مخدوش، بیش از 298 وسیله نقلیه توقیف فیزیکی و هزار و 998 وسیله نقلیه توقیف سیستمی شدند.

به گزارش پلیس راهور استان اصفهان، سرهنگ محمدی با اشاره به استمرار اجرای ممنوعیت ترددهای شبانه از ساعت 21 تا 4 بامداد و اعمال قانون ترددهای غیر مجاز توسط دوربین ها و ماموران راهور، تاکید نمود: کسبه و صنوف به منظور جلوگیری از نقض قانون زودتر تعطیل نمایند تا در زمان آغاز ممنوعیت های شبانه درمحل سکونت باشند.

وی همچنین با بیان اینکه شهروندانی که به صورت اورژانسی به مراکز درمانی مراجعه می نمایند، نگران ممنوعیت تردد و جریمه نباشند، گفت: در صورت ارائه مدارک مثبته از بیمارستان نسبت به ابطال جرائم صادره اقدام خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 635

به "جریمه 3 تا 6 میلیونی برای پلاک مخدوش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه 3 تا 6 میلیونی برای پلاک مخدوش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید