خطر محرومیت بیخ گوش سید و داورزنی!

به گزارش دوست داشتنی ها، سید محمد موسوی، سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران پس از آنکه فصل گذشته در تیم اولیشتن لهستان حضور داشت، در فصل جاری با تیم سایپای تهران که هدایتش برعهده مصطفی کارخانه بود به توافق رسید تا در سال قبل از المپیک در لیگ داخلی حضور داشته باشد اما پس از چند حضور در ترکیب سایپا در بازی های ابتدایی فصل، موسوی در ادامه به دلیل ابتلا به کرونا چند بازی نارنجی پوشان را از دست داد. پس از بهبودی از بیماری باز هم خبری از وی نبود و نه تنها موسوی را در ترکیب سایپا نمی دیدیم حتی خبری از او در تمرینات خودرو سازان پایتخت نبود. اما این بار دلیل این غیبت ها چیزی جز پیشنهاد باشگاه پیاچنزا ایتالیا به موسوی نبود.

خطر محرومیت بیخ گوش سید و داورزنی!

این سرعتی زن با تجربه و ملی پوش که دوست داشت در سال قبل از المپیک در یکی از لیگ های اروپایی و در بهترین حالت در سریA بازی کند، این پیشنهاد از سوی باشگاه ایتالیایی را فرصتی دانست که باید از آن به بهترین نحو استفاده کند و هفته قبل، پس از گذشت بیش از یک ماه از غیبت موسوی در تمرینات سایپا بالاخره باشگاه پیاچنزا از عقد قرارداد رسمی با موسوی اطلاع داد و خبر پیوستن این ستاره والیبال ایران را در صفحه مجازی خود منتشر کرد.

اما نکته جالب توجه اینجاست که چه کسی یا چه مرکزی آی تی سی موسوی را صادر نموده است؟ این سوال به این دلیل مهم است که موسوی در حالی که با باشگاه سایپا قرار داشته و تا به امروز هم نتوانسته رضایت این باشگاه را برای جدایی جلب کند، چگونه کارت آی تی سی خود را برای حضور در تیم پیاچنزا گرفته است؟

اخبار رسیده از باشگاه سایپا حکایت از آن دارد که موسوی یک فقره چک را جهت صدور رضایتنامه به باشگاه سایپا می دهد اما گویا این چک به دلیل قلم خوردگی های زیاد دارای مشکل بوده و غیرقانونی بودن آن ثابت شده است. با این شرایط موسوی بدون اینکه رضایت نامه ای از باشگاه سایپا اخذ کند با باشگاه پیاچنزا قرارداد امضا نموده است. البته باز هم نکته بااهمیت صدور آی تی سی از سوی فدراسیون والیبال می باشد که کاملا غیر قانونی بوده است.

با توجه به موارد ذکر شده در صورتی که غیر قانونی بودن آی تی سی موسوی برای حضور در تیم پیاچنزا با اعتراض مدیران باشگاه سایپا در نهادهای بین المللی، تایید گردد و از آنجایی که موسوی در ملاقات روز شنبه پیاچنزا برابر راونا هم به میدان رفته است، این بازیکن ملی پوش و همچنین شخص محمدرضا داورزنی به عنوان نفر اول فدراسیون والیبال به جرایم سختی انضباطی و محرومیت آن هم چند ماه قبل از شروع المپیک روبرو خواهند شد.

منبع:میزان

منبع: فرارو
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 644

به "خطر محرومیت بیخ گوش سید و داورزنی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر محرومیت بیخ گوش سید و داورزنی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید