بانوی فینالیست جودو ایران را به تلویزیون راه ندادند!

به گزارش دوست داشتنی ها، بر اساس اطلاع رسانی که از روز گذشته اجرا شده بود قرار بود صبح امروز آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو به همراه حسن مهری رئیس کمیته همگانی و مریم بربط نخستین فینالیست بانوان ایران در تاریخ رقابت های جودو قهرمانی جوانان آسیا در برنامه صبح و نشاط شبکه سوم شرکت نمایند.

بانوی فینالیست جودو ایران را به تلویزیون راه ندادند!

با وجود هماهنگی های انجام شده، با حضور مریم بربط در این برنامه مخالفت شد و رئیس فدراسیون جودو به نشانه اعتراض به این اقدام حاضر نشد مهمان برنامه باشد.

میراسماعیلی در این مورد گفت: مسئولان برنامه هیچ دلیل قانع کننده ای در مورد حضور پیدا نکردن خانم بربط در این برنامه نداشتند. این بانوی جودوکار با هماهنگی تهیه کننده برنامه در این شرایط شیوه کرونا، از همدان به تهران آمد و شب گذشته در هتل مستقر و در زمانی که از قبل تعیین شده بود، در محل سازمان صدا و سیما حضور پیدا کرد، ولی اجازه عبور از واحد نگهبانی را پیدا نکرد.

او ادامه داد: وقتی از تهیه کننده برنامه در این خصوص سوال کردیم هیچ دلیل قانع کننده ای نداشت و به من گفتند به برنامه بروم که قبول نکردم. متأسفانه برخورد شایسته ای صورت نگرفت و این اعتراض خود را با ارسال نامه ای رسمی به اطلاع رئیس سازمان صدا و سیما خواهیم رساند.

منبع: فرارو
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 583

به "بانوی فینالیست جودو ایران را به تلویزیون راه ندادند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانوی فینالیست جودو ایران را به تلویزیون راه ندادند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید