اعضای نو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شدند

به گزارش دوست داشتنی ها، به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور در احکام جداگانه ای امیر محمدزاده لاجوردی و محمد جعفرپور را به عنوان عضو موظف و سیدمحمد رضوی زاده را به عنوان عضو غیرموظف هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب کرد.

اعضای نو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شدند

وزیر ارتباطات همچنین در احکام صادره از زحمات آقایان ترابیان، اکبری و کشاورز در مدت عضویت در هیئت مدیره شرکت زیرساخت تشکر کرد.

اعضای تازه هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از متخصصان برتر شبکه های رایانه ای در کشور هستند.

محمد جعفرپور دارای مدرک کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری است و بیش از 15 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی، پیاده سازی و مدیریت شبکه های ارتباطی در مقیاس ملی را داراست.

سیدمحمد رضوی زاده دارای مدرک دکتری مهندسی مخابرات و دانشیار دانشکده مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت است و هم اکنون رئیس پژوهشکده ارتباطاتِ پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

رضوی زاده مدیریت چندین پروژه علمی و صنعتی در حوزه طراحی شبکه های ارتباطی و انتشار دهها مقاله علمی پژوهشی را در کارنامه خود دارد.

امیر محمدزاده لاجوردی نیز دارای مدرک دکتری مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف و متخصص شبکه های کامپیوتری و امنیت فناوری اطلاعات است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 آذر 1400 بروزرسانی: 19 آذر 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1126

به "اعضای نو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای نو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید