سرانجام کار پارا کمانداران ایران با 13 مدال در قونیه

به گزارش دوست داشتنی ها، پارا کمانداران کشورمان در نهایت با 5 مدال طلا 5 نقره و 3 برنز به کار خود در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی سرانجام دادند.

سرانجام کار پارا کمانداران ایران با 13 مدال در قونیه

در روز سرانجامی مسابقات پاراتیراندازی با کمان، کمانداران کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند و صاحب 4 مدال دیگر شدند. کمانداران کشورمان در نهایت با 5 مدال طلا 5 نقره و 3 برنز به کار خود سرانجام دادند.

اصغر زارعی نژاد پس از استراحت در دور نخست، در یک چهارم نهایی مقابل حریفی از ترکیه 6 بر 4 به پیروزی رسید. وی در نیمه نهایی با نتیجه 7 بر 3 مقابل محمدرضا عرب عامری از ایران مغلوب شد و برای کسب مدال برنز به مصاف کننده ترکیه رفت و با نتیجه 7 بر یک به پیروزی رسید و صاحب مدال برنز شد.

محمدرضا عرب عامری در یک چهارم نهایی مقابل حریفی از ترکیه 7 بر 3 به پیروزی رسید. وی در نیمه نهایی با نتیجه 7 بر 3 مقابل اصغر زارعی نژاد از ایران به فزونی رسید و برای کسب مدال طلا به مصاف غلامرضا رحیمی از ایران رفت و با نتیجه 6 بر صفر به پیروزی رسید و طلایی شد.

غلامرضا رحیمی در یک چهارم نهایی مقابل حریفی از آذربایجان 6 بر 2 به پیروزی رسید. وی در نیمه نهایی با نتیجه 6 بر 5 مقابل کمانداری از ترکیه به فزونی رسید و روز شنبه برای کسب مدال طلا به مصاف محمدرضا عرب عامری از ایران رفت و با نتیجه 6 بر صفر مغلوب شد و نقره ای شد.

سمیه رحیمی کنند کشورمان در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 6 بر صفر مقابل حریفی از ترکیه به پیروزی رشید و فینالیست شد. وی در ملاقات فینال روز شنبه به مصاف کمانداری از ترکیه رفت و با نتیجه 7 بر یک مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

خبرنگاران ورزشی سایر حوزه ها

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مرداد 1401 بروزرسانی: 23 مرداد 1401 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1361

به "سرانجام کار پارا کمانداران ایران با 13 مدال در قونیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام کار پارا کمانداران ایران با 13 مدال در قونیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید