واتساپ امن است؟ ، سیاست حفظ حریم خصوصی واتساپ چیست؟

به گزارش دوست داشتنی ها، در ژانویه 2021، واتساپ سیاست حفظ حریم خصوصی خود را ارتقا داد و از کاربران خواست تا با پذیرش شرایط استفاده تازه تا 8 فوریه 2021 موافقت نمایند؛ اما به علت سردرگمی در خصوص شرایط اصلاح شده، پلت فرم پیغام فوری مهلت پذیرش شرایط را تا 20 می تمدید کرد.

واتساپ امن است؟ ، سیاست حفظ حریم خصوصی واتساپ چیست؟

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، بعلاوه این شرکت بیان کرد که کاربرانی که سیاست حفظ حریم خصوصی تازه را قبول نمی نمایند، حساب های آنها حذف نمی گردد اما اکانت های آنها عملکرد محدودی دارد، به این معنی که قادر به ارسال یا خواندن پیغام از برنامه نخواهند بود.

بیشتر بخوانید:

عکس | بدشانس ترین دایناسور جهان طعمه این تمساح شد!

عکس | مردی که اتفاقی سنگی با ارزش تر از طلا را به خانه آورد!

با این حال، برنامه متعلق به متا تصمیم خود را تغییر داد و عملکرد برنامه را برای کاربرانش محدود نکرد. یکی از سخنگویان واتس اپ در بیانیه ای به The Verge گفت: با توجه به بحث های اخیر با مقامات مختلف و کارشناسان حفظ حریم خصوصی، می خواهیم روشن کنیم که عملکرد واتس اپ را برای افرادی که هنوز به روزرسانی را نپذیرفته اند محدود نخواهیم کرد.

سیاست حفظ حریم خصوصی واتساپ چیست؟

سیاست حفظ حریم خصوصی واتس اپ شامل تغییرات مربوط به پیغام رسانی یک حساب تجاری در واتس اپ است. از کاربران خواسته می گردد که با خط مشی تازه اشتراک گذاری داده خود موافقت نمایند، که به معنای اشتراک گذاری داده های مکالمات تجاری با فیس بوک است.

آیا سیاست حفظ حریم خصوصی واتساپ خطرناک است؟

نه، سیاست حفظ حریم خصوصی واتساپ خطرناک نیست. با تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی، چت های شما همچنان رمزگذاری شده سرتاسر خواهد بود. هیچ شخص ثالث یا فیس بوک نمی تواند چت ها یا تماس های خصوصی شما را ببیند، زیرا این ها رمزگذاری شده اند.

آیا شخص ثالث می تواند پیغام های واتساپ را بخواند؟

چت های واتساپ با رمزگذاری سرتاسر محافظت می شوند، بنابراین هیچ شخص ثالثی نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد. این بدان معنی است که فقط فرستنده و شخص دریافت نماینده می توانند آنها را بخوانند.

آیا می توانید بدون دادن شماره به شخصی واتس اپ خود را بدهید؟

واتس اپ دارای ویژگی کلیک برای چت است، به این معنی که کاربران می توانند بدون اینکه شماره تلفن او در دفترچه آدرس تلفن ذخیره شده است، چت را با شخصی آغاز نمایند. با این حال، دانستن شماره شخصی که می خواهید با او چت کنید الزامی است.

آیا کسی می تواند به تماس های واتس اپ من گوش دهد؟

از آنجایی که تماس ها و پیغام های واتس اپ رمزگذاری شده اند، بنابراین هیچ شخص ثالثی از خود شرکت نمی تواند مکالمات شما را بخواند یا به آن گوش دهد.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 4 آذر 1401 بروزرسانی: 4 آذر 1401 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1410

به "واتساپ امن است؟ ، سیاست حفظ حریم خصوصی واتساپ چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واتساپ امن است؟ ، سیاست حفظ حریم خصوصی واتساپ چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید