مقاله: راهنمای سفر به میکونوس در یونان برای کوله پشتی گردها

به گزارش دوست داشتنی ها، در زمان کم گردشگر سال (off-season) مسافرت کنید. اگر می توانید قبل از ژوئن به میکونوس بروید، قبل از این که سواحل شلوغ شوند و قیمت ها دو برابر.

مقاله: راهنمای سفر به میکونوس در یونان برای کوله پشتی گردها

متوسط قیمت غذا در میکونوس: غیر از این که می توانید پیتزا و جایرو را با قیمت پایین در میکونوس پیدا کنید، بقیه خوراک ها در این جزیره گران هستند. یک پاستا سبک همراه با نوشیدنی می تواند حدود 25 یورو هزینه داشته باشد. اگر می خواهید صرفه جویی کنید در مرکز شهر غذا نخورید و بچسبید به ساندویچ های ارزان، جایرو و پیتزا.

از سواحل میکونوس دیدن کنید: ساحل Elia ساحلی با شنهای سفید و دارای آبی زلال است. غیر از Elia تعداد زیادی ساحل در میکونوس وجود دارد. سه ساحل محبوب این جزیره Paranga و Paradise و Super Paradise هستند.

قیمت هتل های ارزان قیمت در میکونوس: قیمت هتل های ارزان (که در میکونوس کم پیدا می شوند) از حدود 80 یورو برای یک اتاق دو تخته شروع می شوند. در فصل های خلوت سال، قیمت ها می تواند تا 40 دلار برای اتاق دو تخته (B&B) پایین بیاید.

قیمت خوابگاه ها در میکونوس: در ساحل Paradise می توانید خوابگاه های ارزان با قیمت 15 یورو برای هر شب پیدا کنید. با این حال بیشتر خوابگاه ها در میکونوس آن چنان ارزان نیستند و حدود 30 یورو برای هر شب هزینه دارند.

منبع مقاله: راهنمای سفر به میکونوس در یونان برای کوله پشتی گردها

انتشار: 10 بهمن 1400 بروزرسانی: 10 بهمن 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1182

به "مقاله: راهنمای سفر به میکونوس در یونان برای کوله پشتی گردها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: راهنمای سفر به میکونوس در یونان برای کوله پشتی گردها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید