سی ان ان: بچه ها آمریکایی نیازمند دریافت بسته های کمکی تغذیه ای هستند

به گزارش دوست داشتنی ها، بر اساس گزارش بعضی رسانه ها، میلیون ها کودک در خانواده های کم در آمد در آمریکا همچنان منتظر دریافت مساعدت به منظور تأمین تغذیه از دولت فدرال هستند.

سی ان ان: بچه ها آمریکایی نیازمند دریافت بسته های کمکی تغذیه ای هستند

به گزارش گروه بین الملل خبر گزاری فارس، میلیون ها کودک در خانواده های کم در آمد در آمریکا هنوز برای تأمین خوراک برای خانواده های خود از دولت فدرال ایالات متحده مساعدت دریافت نکرده اند.

به نوشته وبگاه شبکه خبری سی ان ان، با وجود اینکه بعضی از ایالت ها در آمریکا در برنامه دریافت بسته کمکی تغذیه ای برای واجدان شرایط شرکت داشته اند اما، میلیون ها کودک در این کشور همچنان بدون مساعدت باقی مانده اند.

سی ان ان در این باره نوشت، با وجود اینکه کنگره آمریکا این برنامه را به عنوان بخشی از قانون اولین پاسخ به بیماری کرونا برای خانواده ها، در اواسط ماه مارس به وجود آورد اما دریافت وعده های غذایی حیاتی برای بچه ها در آمریکا سخت تر شده است.

حدود 22 میلیون کودک در مدارس آمریکا روزانه از وعده غذایی نهار با قیمت کاهش یافته یا رایگان بهره می برند اما در عین حال، ضعف در تأمین غذا با وجود افزایش نرخ بیکاری در این کشور رو به افزایش است.

ایالت ها مجبورند کوشش نمایند تا بچه ها واجد شرایط که تغذیه رایگان یا قیمت پایین دریافت نمی نمایند را در خانوار ها بیابند و برای آنها کارت های اعتباری ارسال نمایند.

نهادی که مسئول انجام این کار است، نگران بوده که این اقدامات زمان رساندن این اعتبارات به بچه ها را به تأخیر بیندازد.

به نوشته سی ان ان راه اندازی این برنامه با چالش هایی رو به رو بوده است. سه هفته طول کشیده است تا وزارت کشاورزی آمریکا، اولین ایالت را برای دریافت بسته کمکی تأیید کند. در ماه آوریل تنها 17 ایالت از چنین برنامه ای بهره برده اند و 21 ایالت دیگر نیز قرار بوده است در ماه مه (ماه جاری) این بسته را دریافت نمایند.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 306

به "سی ان ان: بچه ها آمریکایی نیازمند دریافت بسته های کمکی تغذیه ای هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ان ان: بچه ها آمریکایی نیازمند دریافت بسته های کمکی تغذیه ای هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید