حاشیه تازه پایتخت 7؛ دستمزد نجومی محسن تنابنده

به گزارش دوست داشتنی ها، حاشیه های پایتخت 7 پایانی ندارد، هنوز که تعیین نیست ساخت این سریال قطعی است یا نه، موجی از حواشی بحث برانگیز پیرامون آن را گرفته است. از حذف سارا و نیکا تا احتمال عدم حضور مهران احمدی، جدیدا هم از درخواست نجومی محسن تنابنده رونمایی شده است.

حاشیه تازه پایتخت 7؛ دستمزد نجومی محسن تنابنده

به گزارش خبرنگاران، چندی پیش خبری درباره توافق مدیران تلویزیون با سازندگان سریال پایتخت و آغاز پیش تولید فصل هفتم سریال منتشر شد، اما خبر هایی که در روز های اخیر درباره جدایی بعضی از عوامل مجموعه از این پروژه رسیده، جنجال های پیرامون آن را افزایش داده است. با این حساب به نظر می رسد پایتخت 7 تا نوروز 1400 آماده شود.

تا به امروز مهران احمدی بازیگر کلیدی سریال و آرش عباسی نویسنده فصل هفتم سریال هم با انتشار پستی از قطع همکاری خود با این پروژه خبر داده اند.

ماجرای حذف سارا و نیکا فرقانی هم از این سریال این روز ها سروصدای زیادی به پا کرده است. گفته می شود این دو بازیگر به خاطر حواشی که در شبکه های اجتماعی دارند از سریال کنار گذاشته شده اند. این موضوع انتقاد بسیاری از بازیگران و عوامل سریال را در پی داشته است.

از سوی دیگر احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو نیز برای ساخت فیلم دیگری قرارداد، دارد و ممکن است به این زودی نتواند به حضور در پایتخت برسد.

احمد مهرانفر و محسن تنابنده دو بازیگر اصلی این سریال در نقش های ارسطو نقی سال گذشته پس از ماجرای ساقط شدن هواپیمای اوکراینی در نزدیکی تهران اعلام کردند دیگر با صداوسیما همکاری نمی کنند.

از طرف دیگر هنوز تعیین نیست تکلیف پایبندی پایتخت شش چه می شود. قرار بود برای پایان پایتخت شش چند قسمت دیگر ساخته شود که به خاطر شیوع کرونا عقب افتاد اما ظاهرا کلا فراموش شده است.

درخواست نجومی محسن تنابنده

حالا رسانه ها از حاشیه تازه فصل هفتم پایتخت رونمایی کرده اند. ادعا شده است که محسن تنابنده رقم نجومی پنج میلیارد تومان شرط حضور در این سریال عنوان کرده است.

این رقم به معنای آن است که تنابنده برای هر قسمت تقاضای 330 میلیون تومان کرده است. این در حالی است که براساس گزارش رسانه ها کل بودجه ای که برای پایتخت هفت تخمین زده شده 30 میلیارد تومان است.

البته این خبر صرفا در رسانه ها مطرح و رسما اعلام نشده است، با این حال می توان آن را نشانه ای برای عدم تمایل تنابنده در همکاری با این پروژه تلقی کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 30 دی 1399 بروزرسانی: 30 دی 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 621

به "حاشیه تازه پایتخت 7؛ دستمزد نجومی محسن تنابنده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه تازه پایتخت 7؛ دستمزد نجومی محسن تنابنده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید