اینترنت از چهارباغ تا میدان نقش دنیا اصفهان رایگان گردد

به گزارش دوست داشتنی ها، ایرنا/ یک مقام وزارت امور خارجه پیشنهاد داد که اینترنت از چهارباغ تا میدان نقش دنیا اصفهان رایگان گردد.

اینترنت از چهارباغ تا میدان نقش دنیا اصفهان رایگان گردد

جهت دریافت خدمات نمونه طراحی باغ ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

علیرضا سالاریان در نشست با رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز اصفهان گفت: شهرهای گردشگری تسهیلاتی برای دنیاگرد های خارجی خود در نظر می گیرند که بر همین اساس به شهرداری اصفهان پیشنهاد دادیم تا وای فای رایگان در اختیار گردشگران قرار دهد.

وی ترافیک سنگین شهر اصفهان را نقطه ای منفی از نظر گردشگران خارجی بیان نمود و اضافه نمود: با توجه به ظرفیت بالای گردشگری اصفهان، برطرف ترافیک این خطه ضرورت شهریست.

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اصفهان، خواهان برخورد جدی ناجا با عوامل ایجاد ترافیک در شهر شد و گفت: ترافیک شدید شهری، تردد گردشگران خارجی را در اصفهان سخت نموده است.

وی برطرف ترافیک در مرکز شهر را که نقطه تلاقی گردشگری اصفهان محسوب می گردد از واجبات خواند و گفت: وجود ترافیک سنگین در مسیرهای گردشگری اصفهان برای دنیاگرد ها مجذوب نماینده نیست و در این حوزه با شهرداری، شورای شهر، استانداری و صدا و سیما جلسه گذاشتیم و خواهان ورود جدی آنها و بعلاوه رسانه ها برای برطرف مشکل تردد در نقاط اصلی شهر شدیم.

سالاریان، فرهنگ سازی در این حوزه را ضروری دانست و گفت: باید مقررات را آموزش داد تا شاهد گره های کور ترافیکی نباشیم و از هرگونه تصادف هم خودداری کنیم.

وی به ضرورت اصلاح چراغ های هدایت و ارتقای فرهنگ شهروندی هنگام عبور از خطوط عابرپیاده هم تاکید نمود.

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان، نقش معاونت ترافیک شهرداری و پلیس راهور را در برطرف ترافیک شهری موثر خواند و اضافه نمود: تا زمانیکه ترافیک مرکز شهر و نقاط گردشگری نصف دنیا برطرف نگردد، نگین خاورمیانه بودن آن هم جلوه نمی کند.

سالاریان نبود کار تجاری بین المللی در اصفهان را یک ضعف خواند و گفت: جاذبه های گردشگری اصفهان باید به سمع و نظر دنیاگرد ها برسد که از آن جمله می توان به پروژه شاخص مرکز همایش های بین المللی این شهر و اقدامات خوب شهرداری اصفهان در حوزه خواهر خواندگی و پسماند اشاره نمود.

وی بیان داشت: گم کردن پاسپورت اگر در ایران تخلف حساب نمی گردد، در دیگر کشورها جرم است و همین مساله آمار تخلف ایرانیان در کشورهای خارجی را بالا برده و آنها را در فهرست سیاه قرار داده است.

سالاریان گفت: اگر در گذشته گردشگران خارجی مجبور بودند برای برطرف هرگونه مسئله ای به تهران بروند امروزه می توانند به کنسولگری مراجعه نمایند.

وی از جزیره ای عمل کردن رسانه ها هم گلایه کرد و گفت: هماهنگی رسانه ای برای پوشش بهتر اخبار و اطلاعات و پیشبرد اهداف سازمان ها یک احتیاج است.

رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز اصفهان هم در این ملاقات با بیان اینکه بیش از هشت دهه از فعالیت خبرگزاری می گذارد و اخبار آن به 9 زبان بین المللی منعکس می گردد، گفت: سیاست سختگیرانه و کارشناسی شده دروازه بانی خبر در ایرنا باعث افزایش کیفیت و دقت اخبار خروجی این رسانه ملی شده است.

سیدحسن جوادی زاده توضیح داد: ایرنا از صندلی ویژه ای نسبت به سایر رسانه ها برخوردار است، زیرا پس از هر موضع نظام، نگاه همه مخاطبان به ایرناست که به اسم تنها رسانه رسمی کشور چگونه آن واقعه را پوشش می دهد.

وی تاکید نمود: دیپلماسی شهری برای ایرنا از اهمیت بالایی برخوردار است لذا تقویت تعامل رسانه ای با دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان می تواند در این زمینه یاری نماینده باشد.

جوادی زاده گفت: در نظر گرفتن منافع کشور در اولویت اهداف ایرناست و چه بسیار اخباری وجود داشت که بدلیل دروازه بانی خوب اخبار در این سازمان، از هرگونه پیشامدی پیشگیری شده و این موضوع جز ارکان فعالیت در حوزه رسانه ملی ماست که در دیگر رسانه ها کمتر شاهد آن هستیم.

منبع: همگردی
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 977

به "اینترنت از چهارباغ تا میدان نقش دنیا اصفهان رایگان گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینترنت از چهارباغ تا میدان نقش دنیا اصفهان رایگان گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید