ابراهیم زاده: آرامش باعث موفقیت تیم ملی می گردد، اسکوچیچ نشان داد می تواند تیم را هماهنگ کند

به گزارش دوست داشتنی ها، یک پیشکسوت فوتبال ایران گفت: دراگان اسکوچیچ نشان داد که تیم را خیلی خوب می تواند هماهنگ کند و شناخت خوبی از بازیکنان دارد.

ابراهیم زاده: آرامش باعث موفقیت تیم ملی می گردد، اسکوچیچ نشان داد می تواند تیم را هماهنگ کند

منصور ابراهیم زاده در گفت وگو با خبرنگاران درباره قرعه کشی مرحله دوم مقدماتی جام جهانی اظهار کرد: ابتدا صعود تیم ملی به مرحله دوم را تبریک می گویم. ما در پی این هستیم که به جام جهانی برویم تیمی که می خواهد به جام جهانی صعود کند، باید در همه مراحل با قدرت کار کند و برایش فرقی نکند چه تیم هایی در گروهش قرار می گیرند. به خصوص این که ایران در تجربه بازی های قبل جام جهانی نشان داد که می تواند از گروهش صعود کند.

او ادامه داد: وقتی به این فکر می کنیم و بر این باوریم که تیم مان در صندلی مناسبی واقع شده است، در نتیجه نباید برای مان مهم باشد که در چه گروهی قرار گرفتیم. اما وقتی بخواهیم تیم های حریف را آنالیز کنیم، همواره جلوی کره جنوبی فوتبال خیلی خوبی انجام می دادیم و در بازی های آخرمان هم همواره مقابل این تیم برتر بودیم. دیگر تیم ها همواره مقابل ما می آیند با شرایط فیزیکی و روحی برخورد خاص داشته باشند و ما را عصبانی نمایند تا بتوانند پیروز باشند.

این پیشکسوت فوتبال ایران با بیان این که با آرامش بازی کردن باعث پیروزیت می گردد، گفت: تیم ها عربی می خواهند ما را به برخوردهای عصبی ببرند اما خوشبختانه بازیکنان ما در منامه نشان دادند که به این مسائل توجه ندارند و با آرامش کار می نمایند. ما بازیکنان باتجربه و لژیونرهای آبدیده ای هم داریم. نیروی خیلی قوی داریم که می توانیم از آن ها استفاده کنیم و مقابل این تیم ها نگرانی نداریم اما خودمان نباید اشتباه کنیم و تمام تمرکزمان را روی وظایف تیمی مان بگذاریم. مسلما می توانیم صعود کنیم.

او درباره چگونگی آماده سازی تیم ملی گفت: آماده سازی بازیکنان باید دو بخش گردد. یک بخش بازیکنانی هستند که در لیگ ایران داریم و باید یک برنامه خاص برای شان معین کنیم. این مساله را خودشان می دانند، چون مسابقات لیگ ما هشتم مرداد به سرانجام می رسد و بازیکنان ما در آن موقع از لحاظ بدنی آماده اند. یک ماه فرصت داریم تا بازیکنان مان با هم هماهنگ شوند و باید روی آمادگی بدنی هم کار کنیم. ما در این مدت 2 تا 3 بازی محبت آمیز احتیاج داریم که بتوانیم این هماهنگی را بیش تر کنیم.

ابراهیم زاده درباره ابقای دراگان اسکوچیچ گفت: او نشان داد که تیم را خیلی خوب می تواند هماهنگ کند و تمام وقت هم در ایران است. شناخت خوبی از بازیکنان دارد و همکاری کریم باقری و وحید هاشمیان با او از نظر تاثیر روانی بسیار به تیم ملی یاری می نماید. اسکوچیچ شناخت دارد و در این برهه از زمان کسی باید بالای سر بازیکنان باشد که خوب آن ها را درک کند و ارتباطات خوبی بین بازیکنان به وجود آورد. خوشبختانه اسکوچیچ این کار را به خوبی انجام می دهد و این وظیفه ماست که به تیم ملی انرژی مثبت دهیم تا برای ادامه مسابقات بتواند پیروز عمل کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 مرداد 1400 بروزرسانی: 3 مرداد 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 965

به "ابراهیم زاده: آرامش باعث موفقیت تیم ملی می گردد، اسکوچیچ نشان داد می تواند تیم را هماهنگ کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراهیم زاده: آرامش باعث موفقیت تیم ملی می گردد، اسکوچیچ نشان داد می تواند تیم را هماهنگ کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید