12 شهر در شرایط قرمز ، جریمه 600 هزار خودرو به دلیل نقض قانون منع تردد شبانه

به گزارش دوست داشتنی ها، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: با تدابیر در نظر گرفته شده تردد بین شهری خودروها 31 درصد کاهش داشته و در نتیجه آن 42 درصد فوتی های تصادفات کاهش یافته است.

12 شهر در شرایط قرمز ، جریمه 600 هزار خودرو به دلیل نقض قانون منع تردد شبانه

به گزارش خبرنگاران از فارس، علیرضا رئیسی گفت: در حال حاضر 12 شهر کشور در شرایط قرمز مانده اند و 231 شهر نارنجی و 205 شهر نیز زرد هستند. همچنان شهرهای آستارا و تالش در استان گیلان و آمل، گلوگاه و نور، در استان مازندران، در شرایط بحرانی قرار دارند.

وی اضافه کرد: تغییر رنگ شهرها به خاطر رعایت پروتکل ها و زحمات کادر درمان و...، است. اگر در این چند شب منتهی به شب یلدا، مراقب نباشیم و بخواهیم دورهمی داشته باشیم، تمام زحمات هدر می رود و کرونا دوباره شعله ور می گردد.

سخنگوی ستاد ملی با اعلام اینکه 51 درصد ابتلاها خانوادگی است، گفت: غفلت کنیم، تمام دستاوردهای ما از بین خواهد رفت با تدابیر در نظر گرفته شده تردد بین شهری خودروها 31 درصد کاهش داشته و در نتیجه آن 42 درصد فوتی های تصادفات کاهش یافته است.

رئیسی با اعلام اینکه در اجرای منع تردد شبانه 600 هزار خودرو جریمه شدند، گفت: در این مدت 772 هزار خودرو از رفتن به شهرهای دیگر برگشت داده شدند و دو میلیون تذکر به خودروها داده شده و 23 هزار پلمب واحدهای صنفی داشته ایم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 615

به "12 شهر در شرایط قرمز ، جریمه 600 هزار خودرو به دلیل نقض قانون منع تردد شبانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "12 شهر در شرایط قرمز ، جریمه 600 هزار خودرو به دلیل نقض قانون منع تردد شبانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید