کافه مرگ بانکوک؛ کافه ای عجیب و غریب، عکس

به گزارش دوست داشتنی ها، امروز در خصوص تجربه مرگ صحبت می کنیم. اما نه مرگ واقعی، بلکه سه دقیقه تجربه ای شبیه به مرگ خودخواسته در کافه مرگ بانکوک!

کافه مرگ بانکوک؛ کافه ای عجیب و غریب، عکس

با تور تایلند از زیباترین کشور جنوب شرقی آسیا دیدن کنید و شهرهای زیبای بانکوک، پوکت و پاتایا را ببینید.

احساساتی که قرار است در کافه مرگ بانکوک تجربه کنید

وقتی در تابوت دراز می کشید احساس می کنید مرده اید. با اینکه فضای داخل تابوت کاملاً نرم و راحت است اما نه می توان خوابید و نه آرام بود؛ زیرا حس مردن به شما دست می دهد. مرگ یعنی از دست دادن تمامی چیزهایی که دارید. وقتی زنده نباشید نمی توانید پدر، مادر یا عشق خود را ببینید. پس از بیرون آمدن از تابوت نیز همچنان احساس مرگ با شماست. این ها همه احساساتی هستند که شما در کافه مرگ بانکوک به نام Kid Mai تجربه خواهید کرد.

تجربه آگاهی از مرگ

کافه جدید شهر بانکوک با نام کافه مرگ Kid Mai به مفهوم تفکر جدید شما را با نوشیدنی های خوش طعم و کوکی های خوشمزه فریب می دهد که یک بار آگاهی از مرگ را تجربه کنید تا شاید طرز فکر شما نسبت به جهان و زندگی تغییر کند.

بسیاری از مردم از تجربه این حس وحشت دارند و از خوابیدن در تابوت خودداری می نمایند. اما بعضی نیز هستند که با اشتیاق به استقبال تجربه مرگ می فرایند. اما سه دقیقه بعد، حال و احوالشان دگرگون می گردد و با ترس و لرز، آشفتگی، وحشت و هیجان از تابوت بیرون می آیند.

طراحی کافه مرگ چگونه است؟

در محوطه باز این کافه شاهد یک برکه مصنوعی پر از ماهی، مجسمه بودا و دکوراسیون مدرن اما به رنگ سیاه خواهید بود. اگر ندانید که زمینه اصلی این کافه چیست، احتمالاً پس از دیدن اسکلتی که روی مبل فضای داخلی نشسته تصور خواهید کرد که از مراسم هالووین در اینجا باقی مانده است.

مدیر این کافه در خصوص اسکلت گفته است: روزی می رسد که از به تاخیر انداختن رویاهای خود پشیمان خواهید شد و در نهایت چیزی شبیه همین اسکلت از شما باقی خواهد ماند.

دیدن تابوت سفیدی که روی سکویی در کنار میزهای کافه جا داده شده است برای هیچ کس مطلوب نیست. درِ تابوت همانند نمونه های واقعی و به رسم بودایی ها با فرشته های طلایی تزئین شده است و به صورت رایگان منتظر فردی است که شهامت سه دقیقه خوابیدن در آن را داشته باشد.

چه اعتقاداتی در ذهن مدیر این کافه بوده است؟

هنگامی که به شما می گویند فردا خواهید مرد بدون شک به دنبال انتقام دریافت از دشمنان یا پول جمع کردن نخواهید بود. بلکه درست برعکس، از فرصت باقی مانده برای بودن در کنار خانواده و عزیزان، مهربانی کردن به دیگران، حلالیت طلبیدن و انجام کارهایی که همواره آرزویش را داشته اما شهامت آن را نداشته اید، استفاده می کنید.

منبع: گردشبان
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 784

به "کافه مرگ بانکوک؛ کافه ای عجیب و غریب، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کافه مرگ بانکوک؛ کافه ای عجیب و غریب، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید