چگونه در اینستاگرام تعداد لایک و بازدید پست را مخفی کنیم؟

به گزارش دوست داشتنی ها، اینستاگرام گزینه جدیدی را به این شبکه اجتماعی اضافه کرده است که به کاربران اجازه می دهد تا تعداد لایک ها و تعداد بازدید های پست های خودشان و پست های دیگران را در این شبکه اجتماعی مخفی کنند.

چگونه در اینستاگرام تعداد لایک و بازدید پست را مخفی کنیم؟

شرکت اینستاگرام درباره این گزینه تازه اضافه شده به این شبکه اجتماعی می گوید که انجام این کار به دلیل کاهش فشار از روی کاربران و بهبود تجربه آن ها اجرا شده است. البته باید بگوییم که از سال 2019 تا به امروز، اینستاگرام در حال آزمایش این قابلیت در بعضی کشور ها بوده است. اینستاگرام اکنون این قابلیت را به صورت کلی در سرتاسر جهان منتشر کرده است.

اینستاگرام می گوید که نتایج بررسی این شرکت نشان می دهند که حذف کردن تعداد لایک های یک پست تأثیر اندکی را بر روی رفتار و آسایش کاربران این شبکه اجتماعی داشته است. البته باید گفت که در گذشته تحقیق هایی هم اجرا شده است که نشان می دهند استفاده از این شبکه اجتماعی با مشکلاتی مانند اضطراب و سلامت روانی ضعیف مرتبط است.

با توجه به این موضوع، در این مقاله با روش هایی آشنا می شوید که با استفاده از آن ها می توانید از این گزنیه تازه اضافه شده به شبکه اجتماعی اینستاگرام برای مخفی کردن تعداد لایک ها و تعداد بازدید های یک پست استفاده کنید.

چگونه تعداد لایک ها و بازدید ها را در یک پست تازه مخفی کنیم؟

پیش از هر چیز بهتر است بگوییم که بعد از فعال کردن این قابلیت به جای دیدن تعداد لایک ها در زیر یک پست تازه، اینستاگرام در کنار نمایش عبارت بقیه افراد، فقط نام کاربری بعضی از کسانی که پست شما را لایک کرده اند را به شما نشان خواهد داد.

برای فعال کردن این قابلیت مراحل زیر را انجام دهید؛

 1. بر روی گزینه شروع گذاشتن یک پست تازه بزنید و تمامی مراحل را همانند قبل انجام دهید تا به آخرین منو قبل از به اشتراک گذاشتن عکس برسید.
 2. در این قسمت بر روی عبارت Advanced Settings در قسمت پایینی منو بزنید.
 3. از منوی باز شده گزینه Hide Like and View Counts را روشن کنید.
 4. بعد از انجام این کار، به صفحه قبل بازگردید و برای به اشتراک گذاشتن پست دلخواه بر روی عبارت Share بزنید.

نکته قابل توجه در اینجا این است که اگر گزینه نمایش تعداد لایک ها برای کاربری فعال باشد، این شخص باز هم نمی تواند که تعداد لایک ها را در زیر پست هایی که تعداد لایک هایشان مخفی شده است را ببیند.

چگونه تعداد لایک ها را در پست های قبلی مخفی کنیم؟

برای مخفی کردن تعداد لایک ها در پست هایی که قبلا منتشر کرده اید، مراحل زیر را انجام دهید؛

 1. یک پست را انتخاب کنید.
 2. بعد از انتخاب پست، بر روی علامت سه نقطه در قسمت بالایی و سمت راست آن بزنید.
 3. از منوی باز شده، گزینه Hide Like Count را انتخاب کنید.

چگونه تعداد لایک ها و بازدیدهای پست های دیگران را مخفی کنیم؟

برای مخفی کردن تعداد لایک ها و بازدید های پست های دیگر کاربران، مراحل زیر را انجام دهید؛

 1. بر روی عکس پروفایل خود بزنید و سپس دکمه منو را که با سه نقطه در گوشه سمت راست و بالای صفحه تعیین شده است، انتخاب کنید.
 2. از منوی باز شده گزینه Settings را انتخاب کنید.
 3. به قسمت Posts بروید.
 4. دکمه قرار گرفته در جلوی عبارت Hide Like and View Counts را روشن کنید.

همچنین شما در این منوی تازه Posts، با گزینه های متفاوتی برای تگ شدن در عکس های مختلف روبرو خواهید شد. به نام نمونه شما می توانید انتخاب کنید که به تمامی افراد یا تنها افرادی که فالو می کنید اجازه تگ کردنتان را بدهید یا که به کسی اجازه ندهید تا شما را در پستی تگ کند.

در ضمنً شما در این قسمت می توانید تا گزینه Manually Approve Tags را برای بررسی تگ شدن ها از طریق خودتان و سپس اجازه دادن یا ندادن به تگ شدن، فعال کنید.

منبع: MacRumors

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 956

به "چگونه در اینستاگرام تعداد لایک و بازدید پست را مخفی کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه در اینستاگرام تعداد لایک و بازدید پست را مخفی کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید