فهرست بوستان های تهران که امکان اسکان مسافران نوروزی دارند

به گزارش دوست داشتنی ها، رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از هماهنگی با سازمان بوستان ها برای اسکان نوروزی مسافران در بوستان ها اطلاع داد.

فهرست بوستان های تهران که امکان اسکان مسافران نوروزی دارند

به گزارش خبرنگاران، امیر قاسمی در خصوص شرایط اسکان نوروزی در تهران اظهارکرد: با همکاری سازمان بوستان ها و منطقه ها 22 گانه شهرداری تهران، در مبادی ورودی شهر، بوستان هایی برای اسکان مسافران نوروزی پیش بینی شده است.

وی اضافه نمود: در ایام نوروز برای سرویس دهی بهتر به مسافران و مهمانان نوروزی در نقاط پرتردد منطقه ها 22 گانه و در مبادی ورودی شهر تهران از جمله خاتمهه های اتوبوس، راه آهن، فرودگاه وعوارضی ها، ایستگاه های اطلاع رسانی و استقبال نوروزی درنظر گرفته شده است که در این ایستگاه ها بسته های نوروزی و اطلاعات گردشگری به شهروندان و میهمانان نوروزی ارائه می گردد.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در خاتمه گفت: در این بسته های نوروزی نقشه شهر تهران قرار داده شده که روی آن اماکن گردشگری و موزه ها و باغ موزه ها، بقاع متبرکه و رستوران های شهر تهران، مجموعه های تفریحی و در پشت نقشه اماکن گردشگری متعلق به شهرداری تهران معرفی شده است. بلیت های تخفیف نوروزی برای بازدید از اماکن گردشگری نیز در این بسته ها پیش بینی شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 فروردین 1402 بروزرسانی: 2 فروردین 1402 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1465

به "فهرست بوستان های تهران که امکان اسکان مسافران نوروزی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فهرست بوستان های تهران که امکان اسکان مسافران نوروزی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید