فیلم تغییر قیافه کامل بهنوش بختیاری ! ، سرندی پی تی شد

به گزارش دوست داشتنی ها، خبرنگاران: بهنوش بختیاری اخیرا پست جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد که در آن به همه مردم ابراز علاقه کرد!

فیلم تغییر قیافه کامل بهنوش بختیاری ! ، سرندی پی تی شد

بهنوش بختیاری از بازیگران فعال در اینستاگرام است. بهنوش بختیاری از اقدامات حمایتی زیادی می کند. حواشی پیرامون بهنوش بختیاری زیاد مطرح است. بهنوش بختیاری فیلم های عجیب زیادی از خود منتشر کرده است. بهنوش بختیاری فیلمی تازه را از خودش منتشر کرد.

به گزارش خبرنگاران، بهنوش بختیاری فیلم تازهی را در فضای مجازی منتشر کرد، این در حالی بود که خانم بازیگر با آرایش غلیظ و تیپی متفاوت به تمام مردم ابراز علاقه کرد.

حاشیه های بهنوش بختیاری

افتتاح جواهر فروشی لاکچری : بهنوش بختیاری جواهر فروشی لاکچری خودش را افتتاح کرد و در توضیح آن گفت که یک سال برای راه اندازی این مکان زحمت کشیدم که همین کلمه یک سال سوژه کاربران شد. بیشتر مردم می گفتند که در یک سال ما نمی توانیم ده میلیون به رهن خونمون اضافه کنیم بعد شما جواهر فروشی زدی !

بهنوش بختیاری ایران و آمریکا را مقایسه کرد

اسکورت مانند رئیس جمهور گرفته تا تقاضای رایگان کردن آب و برق برای مردم ! بهنوش بختیاری یکی از جنجالی ترین چهره های ایرانی اینستاگرام است که چند میلیون فالوور دارد. او مدتی قبل درباره رایگان کردن آب و برق برای مردم حاشیه هایی را ایجاد کرده بود :بهنوش بختیاری شرایط کشور آمریکا را با ایران مقایسه کرد و گفت که کشور امریکا را که کشوری بد می دانیم امکانات و تسهیلات زیادی به مردم و کسب و کارها داده و حتی یک سری معافیت ها برای بدهی های دولتی را اعمال کرده اند اما در ایران حتی قبض را پیامکی ارسال می کنند تا مبادا یک هفته دیرتر پرداخت شود !

منبع: رکنا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1084

به "فیلم تغییر قیافه کامل بهنوش بختیاری ! ، سرندی پی تی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم تغییر قیافه کامل بهنوش بختیاری ! ، سرندی پی تی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید