حامیان ترامپ تظاهراتی بسیار عظیم در واشنگتن برگزار می نمایند

به گزارش دوست داشتنی ها، سخنگوی کاخ سفید گفت حامیان رئیس جمهور روز شنبه تظاهرات بزرگی در واشنگتن برگزار خواهند کرد.

حامیان ترامپ تظاهراتی بسیار عظیم در واشنگتن برگزار می نمایند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، کیلی مک اینانی سخنگوی کاخ سفید روز آدینه مدعی شد تظاهراتی بسیار عظیم از سوی طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در واشنگتن برگزار خواهد شد.

به نوشته پایگاه خبری هیل، مک اینانی در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز گفت: بر اساس شنیده ها فکر می کنم [راه پیمایی] بسیار عظیمی باشد، برآوردی در این زمینه ندارم.

تجمع حامیان ترامپ در اعتراض به نتیجه انتخابات آمریکا راه پیمایی میلیونی آمریکا را دوباره عالی کن نام گذاری شده است و گفته می گردد از مرکز شهر واشنگتن تا دیوان عالی آمریکا انجام خواهد شد.

گروه های راست گرای افراطی نظیر پسران مفتخر که اکثراً مسلح هستند، دزدیدن دی سی (واشنگتن) را متوقف کنید و نگه دارندگان پیمان برای شرکت در این تجمع اعلام آمادگی نموده اند.

این در حالی است که گروه موسوم به لعنت به آمریکا را دوباره عالی کن که معتقدند ترامپ نتیجه انتخابات را به جو بایدن رقیب دموکرات خود واگذار نموده است نیز قرار است در همین روز وارد خیابان های واشنگتن شوند.

ماریل بوسر شهردار واشنگتن درخصوص این تجمعات گفت: به دنبال کردن این فعالیت ها ادامه داده و در برابر آن ها آمادگی داریم. رئیس پلیس ما نیز موضعی همانند هفته گذشته خواهد داشت و در آنجا خواهیم بود تا از برگزاری مسالمت آمیز تجمعات تحت متمم اول قانون اساسی حمایت کنیم.

علی رغم ارزیابی رسانه های آمریکایی مبنی بر پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری، به دلیل مخالفت ترامپ با پذیرش شکست و تأکید وی به شکایت به مراجع حقوقی به خاطر تقلب گسترده در انتخابات، اداره خدمات عمومی این کشور هنوز پیروزی بایدن را به رسمیت نشناخته است.

با توجه به عدم پذیرش شکست از جانب نامزد جمهوری خواستار و در جریان بودن بعضی اقدامات حقوقی، بایدن زمانی می تواند خود را پیروز قطعی انتخابات بداند که توسط مجمع گزینندگان به عنوان رئیس جمهور معین گردد و یا ترامپ رسما شکست را بپذیرد.

با این حال سران بسیاری از کشور های دنیا تا کنون به بایدن به عنوان پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تبریک گفته و درخصوص همکاری با دولت او اعلام آمادگی نموده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 555

به "حامیان ترامپ تظاهراتی بسیار عظیم در واشنگتن برگزار می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حامیان ترامپ تظاهراتی بسیار عظیم در واشنگتن برگزار می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید