ادعای شهرداری درباره تخلف ساختمانی قوه قضاییه

به گزارش دوست داشتنی ها، خبرنگاران : براساس نامه شهردار تهران به شورای شهر تهران قوه قضاییه در خیابان سئول در زمینی به مساحت تقریبی 6883.95 متر مربع واقع در پهنه G322 بدون مجوز و فاقد پروانه احداث به ساخت و ساز کرده است .

ادعای شهرداری درباره تخلف ساختمانی قوه قضاییه

به گزارش خبرنگاران ،کسانی که گذرشان به خیابان سئول افتاده است حتما ساختمانی رها شده را دیده اند که تناسبی با املاک این محدوده که بیشتر فضای سبز است .

این ساختمان موضوع تذکر سید محمود میر لوحی در اواخر اردیبهشت ماه امسال بود . او با اشاره به همین ساختمان در خیابان سئول گفت : تذکرمن مربوط به یک ساختمان اول خیابان سئول روبروی نمایشگاه بین المللی است که سالهاست احساس می شود منظر شهری را تخریب و مختل کرده و رها شده لذا استدعا می کنم آقای حناچی و شهرداری تهران همانطور که نسبت به ساختمان جماران و اجرای طرح تفصیلی حساس هستند نسبت به این ساختمان هم که به نظر من نشان می دهد نه از نظر ملکی نه معماری و نه موقعیتی که قرار گرفته و یک مرتبه وسط نقطه مجذوب کننده و فضای سبز یک ساختمان نا همگون با منظر و معماری شهری سر برآورده برخورد و گزارش را به شورا ارائه کنند.

براساس گزارش ارسال شده به شورای شهر تهران ، این ملک متعلق به قوه قضاییه با مساحت تقریبی 6883.95 متر مربع واقع در پهنه G322 بدون مجوز و فاقد پروانه در سال گذشته است که اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز تا مرحله سفت کاری کرده است.

براساس پاسخ شهردار تهران به شورا ، با توجه به نوع مالکیت و ممانعت به عمل آمده از رود مامورین اجرایی شهرداری ملک مذکور از طریق مشاهدات عینی و برداشت تقریبی دارای چهار طبقه روی همکف و زیرزمین با مساحت هر طبقه 1500 مترمربع است که از سنوات قبل فاقد هرگونه عملیات ساختمانی و به صورت رها شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 962

به "ادعای شهرداری درباره تخلف ساختمانی قوه قضاییه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای شهرداری درباره تخلف ساختمانی قوه قضاییه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید