آمازون در انبارهای خود از ربات استفاده می کند

به گزارش دوست داشتنی ها، به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، فعالیت گسترده نیروی انسانی در انبارهای آمازون موجب افزایش نرخ جراحت و آسیب دیدگی در میان کارگران آمازون شده که این مساله موجب اعتراض اتحادیه های کارگری و کارکنان آمازون شده است. از همین رو آمازون قصد دارد به منظور کاهش این آمار از ربات استفاده کند.

آمازون در انبارهای خود از ربات استفاده می کند

این شرکت وعده داده که تا سال 2025 میزان سوانح و آسیب دیدگی های نیروی کار را تا 25 درصد کاهش دهد و بدین منظور بیش از 300 میلیون دلار برای اجرای طرح های افزایش ایمنی محیط کار در سال 2021 سرمایه گذاری کرده است.

دو ربات جدید شرکت آمازون ارنی و برت نام دارند و فعالیت ها و رفت و آمدهای آنها نیاز به تحرک فیزیکی کارگران انبارهای آمازون را کاهش می دهد. آمازون می گوید این ربات ها جایگزین نیروهای کار نمی شوند و در عوض به کارگران امکان می دهند تا تنها بر روی امور نیازمند به تفکر متمرکز شوند و احتمال مجروح شدن خود را به حداقل برسانند.

ربات ارنی برای جابجا کردن و انتقال اقلام مختلف از قفسه ها و تحویل آنها به رانندگان برای رساندن به مقصد طراحی شده و استفاده از آن موجب صرفه جویی در زمان نیز می شود. ربات برت هم که هوشمندتر است، می تواند با دریافت فرامین به سمت مقصد در یک انبار حرکت کرده و کالایی را تحویل گرفته و منتقل کند. برت توانایی حمل اقلام سنگین تری را دارد. آمازون همچنین در حال طراحی دو ربات دیگر به نام های اسکوتر و کرمیت است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 تیر 1400 بروزرسانی: 16 تیر 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 930

به "آمازون در انبارهای خود از ربات استفاده می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمازون در انبارهای خود از ربات استفاده می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید