یک سوت اشتباه دو امتیاز ذوب را گرفت، داور بسیار پر اشتباه بود

به گزارش دوست داشتنی ها، به گزارش خبرنگاران، ملاقات تیم های ذوب آهن و فولاد در حالی که با نتیجه دو بر یک به سود میزبان در جریان بود، با پنالتی دقیقه 97 برای فولاد به مساوی انجامید که این ضربه پنالتی اعتراض رحمان رضایی سرمربی سبزپوشان را در پی داشت.

یک سوت اشتباه دو امتیاز ذوب را گرفت، داور بسیار پر اشتباه بود

رضایی در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد جریانات این بازی گفت: پنالتی نادرست تنها اشتباه داور بازی نبود اما تاثیرگذارترین اشتباه بود که باعث شد در ثانیه های واپسین 2 امتیاز حساس تیم ما از دست برود.

وی اضافه کرد: نه داور وسط و نه یاری هایش برای این بازی تمرکز نداشتند و به کرات اشتباهاتی داشتند که عمدتاً نیز این اشتباهات به ضرر ذوب آهن بود. از اوت دستی های سمت چپ زمین بگیرید که همه آنها با خطا پرتاب می شد و تنها یکی از آنها خطا اعلام شد، تا ضربه پنالتی.

سرمربی ذوب آهن گفت: در وهله اول باید بگویم که اصلاً در آن صحنه خطایی انجام نشد و حتی اگر خطا هم بود بیش از یک متر خارج از محوطه جریمه بود و این اشتباه عظیم و فاحش بازی برده ما را به تساوی کشاند.

رضایی تاکید نمود: من 8 سال در بالاترین سطح فوتبال جهان و در ایتالیا بازی کردم و هرنوع قضاوت و داوری را دیده ام و از این نظر تجربه لازم را دارم. دوست ندارم بدبین باشم اما اگر بدبین بودم اتفاقات داوری در این بازی را به حساب اشتباه نمی گذاشتم. این داوری اصلاً در حد فوتبال ایران نبود و قطعاً کارشناسان هم روی آن نظراتی خواهند داشت.

سرمربی ذوب آهن گفت: درست چند دقیقه قبل از پنالتی داور بی دلیل کنار خط به من کارت زرد داد و این کارت زرد برای من یک پیغام داشت و فهمیدم که ممکن است به زودی اشتباه عظیمی در بازی صورت گیرد. متاسفانه پیش بینی من درست بود و در آخرین ثانیه ها یک اشتباهی به عظیمی فاجعه از سوی تیم داوری رخ داد.

وی تاکید نمود: تیم ها ماه ها زحمت می کشند و میلیاردها هزینه می نمایند که نتایج لازم را بگیرند. اگر امتیازات در یک رقابت سالم و به صورت فوتبالی از دست برود اصلاً مهم نیست اما اگر امتیازات به خاطر اشتباهات داوری از بین برود واقعاً جای افسوس دارد. لذا به عنوان یک سرمربی لیگ فزونی انتظار دارم در هفته های آینده داوران دقت نظر بیشتری داشته باشند و باعث این نشوند که با یک اشتباه حاصل ماه ها کوشش و صرف میلیاردها هزینه یک تیم از بین برود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 542

به "یک سوت اشتباه دو امتیاز ذوب را گرفت، داور بسیار پر اشتباه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک سوت اشتباه دو امتیاز ذوب را گرفت، داور بسیار پر اشتباه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید