گونه جدید کرونا منشأ آفریقایی دارد!

به گزارش دوست داشتنی ها، به گفته وزیر بهداشت انگلستان، هم کسانی که به این ویروس جهش یافته جدیدتر مبتلا شده اند و هم افرادی که با آن ها در این مدت ارتباط داشته اند، در قرنطینه به سر می برند.

گونه جدید کرونا منشأ آفریقایی دارد!

با تور آفریقای جنوبی ارزان یه جذابترین کشور قاره آفریقا سفر کنید، ترکیبی از سافاری های دلنشین و اقامت در هتل های لوکس را در این سفر پر هیجان تجربه کنید.

مت هنکوک ده روز پیش به نمایندگان مجلس بریتانیا گفته بود ظهور گونه متفاوت و جدیدی از ویروس کووید19 تایید شده

وزیر بهداشت انگلستان روز چهارشنبه ضمن تأیید شناسایی گونه جدید دیگری از ویروس کووید19 در دو بیمار در این کشور، گفت این گونه جدید با آفریقای جنوبی ارتباط دارد. به گزارش اسکای نیوز، مت هنکوک در یک نشست خبری در لندن گفت این دو مورد با افرادی که طی چند هفته گذشته از آفریقای جنوبی به انگلستان آمده اند، مرتبط است.

وی گفت، این ویروس جهش یافته جدید بسیار نگران کننده است، زیرا به نظر می رسد جهش بیشتری نسبت به ویروس جهش یافته ای دارد که چند روز پیش در کشور ظاهر شد. به گفته وزیر بهداشت انگلستان، هم کسانی که به این ویروس جهش یافته جدیدتر مبتلا شده اند و هم افرادی که با آن ها در این مدت ارتباط داشته اند، در قرنطینه به سر می برند.

مت هنکوک ده روز پیش به نمایندگان مجلس بریتانیا گفته بود ظهور گونه متفاوت و جدیدی از ویروس کووید19 تایید شده و ممکن است سرعت شیوع بالاتری داشته باشد. شناسایی اولین سویه جدید کووید19 در بریتانیا در اوایل ماه دسامبر اعلام شد و اعتقاد بر این است که از منطقه کنت، واقع در جنوب شرقی انگلستان، شروع شده باشد.

منبع: ایندیپندنت

منبع: فرادید
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 580

به "گونه جدید کرونا منشأ آفریقایی دارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گونه جدید کرونا منشأ آفریقایی دارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید