یاری رسانی مدیران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شمس آباد تهران به زلزله زدگان سی سخت

به گزارش دوست داشتنی ها، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پس کمک رسانی مدیران واحدهای تولیدی و صنعتگران استان به آسیب دیدگان زلزله شهر سی سخت، اینبار مدیران و صنعتگران شهرک صنعتی شمس آباد تهران با موضوع شرکت خدماتی این شهرک صنعتی به کمک هموطنانشان شتافتند.

یاری رسانی مدیران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شمس آباد تهران به زلزله زدگان سی سخت

سید هاشم موسوی ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان زلزله سی سخت اضافه کرد: پس از اطلاع از این حادثه تلخ مدیران واحدهای تولیدی صنعتی با کمک های غیر نقدی به کمک مردم شریف شکیبا و مهربان شهر سی سخت شتافتند.

وی توضیح داد: پس از کمک رسانی مدیران واحدهای تولیدی استان، مدیران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شمس آباد تهران با همراهی مدیرعامل شرکت خدماتی این شهرک صنعتی با اهدا 525 تخته پتو مراتب نوع دوستی و همدردی خود را بجا آوردند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به انجام اقدامات مشابه در تعدادی از شهرک ها و نواحی کشور اظهار کرد: به همت خیرین و انسان های نوع دوست اقدامات مشابه ای در شهرک صنعتی فارس در حال اجرا می باشد که انشاالله در آینده نزدیک این کمک ها به آسیب دیدگان زلزله شهر سی سخت رسانده خواهد شد.

به گزارش به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، موسوی بیان نمود: این کمک ها با همکاری دستگاه ها متولی و تشکل های مردم نهاد در منطقه زلزله زده سی سخت توزیع می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 760

به "یاری رسانی مدیران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شمس آباد تهران به زلزله زدگان سی سخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری رسانی مدیران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شمس آباد تهران به زلزله زدگان سی سخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید