پایان دومین روز کنکور99، انتشار دفترچه سئوالات آزمون امروز

به گزارش دوست داشتنی ها، با پایان یافتن دومین روز کنکور، دفترچه سئوالات آزمون سراسری برای دو گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

پایان دومین روز کنکور99، انتشار دفترچه سئوالات آزمون امروز

به گزارش خبرنگاران، تعداد 135 هزار و 861 داوطلب در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و تعداد 310 هزار و 959 نفر نیز در گروه آزمایشی علوم انسانی کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کردند و آزمون این داوطلبان از ساعت 8 صبح امروز پنج شنبه 30 مرداد ماه در 777 حوزه امتحانی برگزار شد.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرده است که به منظور دسترسی هرچه سریع تر داوطلبان به سؤالات گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی، این سئوالات پس از پایان آزمون در سایت این سازمان منتشر می شود.

امروز نیز دفترچه سئوالات دو گروه آزمایشی علوم انسانی و ریاضی و فنی شامل دفترچه سئوالات عمومی، دفترچه سئوالات اختصاصی و دفترچه فرهنگ و معارف اقلیت های دینی و زبان های خارجی غیرانگلیسی در سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

فردا جمعه 31 مرداد نیز 594 هزار داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی رقابت خواهند کرد و در نهایت آزمون گروه آزمایشی زبان در روز شنبه با شرکت بیش از 174 هزار داوطلب برگزار خواهد شد.

کلید اولیه سئوالات آزمون سراسری (داخل کشور) از ساعت 21 روز دوشنبه سوم شهریور و کلید سئوالات آزمون داوطلبان خارج از کشور نیز بعد از ظهر روز چهارشنبه 5 شهریور بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد.

سازمان سنجش آموزش کشور به منظور رفع نواقص حوزه های برگزاری آزمون سراسری سال 99 از نظر اجرای پروتکل های بهداشتی و برگزاری هر چه بهتر فرایند آزمون در روزهای آینده از داوطلبان این آزمون از جمله از داوطلبان معلول و استثنایی نظرسنجی می کند و فرم نظرسنجی بر روی سایت این سازمان منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 426

به "پایان دومین روز کنکور99، انتشار دفترچه سئوالات آزمون امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایان دومین روز کنکور99، انتشار دفترچه سئوالات آزمون امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید