هوش مصنوعی ترسناک تر شد: قدرت عجیب تغییر با چند کلیک!

به گزارش دوست داشتنی ها، این مدل که DragGAN نام دارد در حال حاضر فقط یک نسخه آزمایشی است.

هوش مصنوعی ترسناک تر شد: قدرت عجیب تغییر با چند کلیک!

به گزارش دیجیاتو، توانایی ابزار های هوش مصنوعی برای تغییر تصاویر همچنان در حال رشد است. امروز گزارش هایی از یک مقاله تحقیقاتی منتشر شده که در آن به فناوری هوش مصنوعی جدیدی اشاره شده که با یاری آن می توان عناصر موجود در یک تصویر را به سادگی و با کشیدن آن ها به اطراف تغییر داد.

هرچند در نگاه اول، توضیحات ارائه شده در این گزارش شاید چندان هیجان انگیز به نظر نرسند، اما ویدیو هایی که از آن به اشتراک گذاشته شده و در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید، به خوبی نشان می دهند که این فناوری شگفت انگیز چگونه کار می نماید.

تغییر عکس در چند ثانیه با هوش مصنوعی

همانطور که در ویدیو بالا قابل مشاهده است، با وجود این فناوری نه تن ها می توانید ابعاد عناصر موجود در تصویر مانند خودرو را تغییر دهید، بلکه با یک کلید و کشیدن ساده می توانید اخم افراد را به لبخند تبدیل کنید!

نکته قابل توجه دیگر که باعث می گردد این مدل هوش مصنوعی که هنوز در مرحله مقاله تحقیقاتی واقع شده است جذابیت زیادی داشته باشد، رابط کاربری آن است که به وسیله آن می توانید تصویر خود را براساس پارامتر های مختلفی تغییر دهید و تنظیم کند. هرچند در حال حاضر نیز مدل های زیادی وجود دارند که براساس توضیحات کاربران می توانند تصاویر را ایجاد نمایند، اما بیشتر این روش ها فاقد انعطاف پذیری و دقت هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 30 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1402 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1487

به "هوش مصنوعی ترسناک تر شد: قدرت عجیب تغییر با چند کلیک!" امتیاز دهید

1 کاربر به "هوش مصنوعی ترسناک تر شد: قدرت عجیب تغییر با چند کلیک!" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوش مصنوعی ترسناک تر شد: قدرت عجیب تغییر با چند کلیک!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید