نهضت ملی مسکن فرصتی برای خانه دار شدن مردم است

به گزارش دوست داشتنی ها، خبرنگاران/فارس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، طرح نهضت ملی مسکن را فرصتی بسیار خوب برای حل مشکل مردم در زمینه خانه دار شدن تلقی کرد.

نهضت ملی مسکن فرصتی برای خانه دار شدن مردم است

محمود رضایی در جلسه کارگروه امور زیربنایی استان فارس اضافه کرد: در طرح نهضت ملی مسکن هر سازمان یا اداره دست اندرکار طرح، باید با چند برابر انرژی قبل کار کند و این کار معمولی نیست، نهضت است.

به گزارش خبرنگاران به نقل از راه و شهرسازی فارس، رضایی با اشاره به لزوم آینده نگری در مورد این طرح متذکر شد باید زمین این طرح در موقعیت هایی قرار بگیرد که تا صد سال آینده به مسئله ای برخورد نکند.

در این جلسه مقرر شد شهرستان هایی که در کارگروه امور زیربنایی برای تامین زمین طرح نهضت ملی مطرح شدند ظرف مدت یک هفته باید زمین های پیشنهادی خود را اعلام نمایند تا اقدامات بعدی انجام گردد.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس نیز در این جلسه گفت: ثبت نام در طرح نهضت ملی تا 15 دی ماه 1400 تمدید شد و متقاضیان می توانند ثبت نام خود را تا 15 دی ماه قطعی نمایند.

جعفر زاهدی گفت: 102 شهر در فهرست تامین زمین و ثبت نام برای طرح نهضت ملی مسکن در استان فارس قرار دارند که تا به امروز 40 شهر در فهرست ثبت نام قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1400 بروزرسانی: 26 اسفند 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1233

به "نهضت ملی مسکن فرصتی برای خانه دار شدن مردم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نهضت ملی مسکن فرصتی برای خانه دار شدن مردم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید