مصدومیت بزرگترین شوک زندگی ام بود، هنوز رؤیای المپیک را دارم

به گزارش دوست داشتنی ها، به گزارش خبرنگاران، در جریان رقابت های بدمینتون باشگاهی بانوان کشور که از مهرماه شروع شد و در هفته نهم این مسابقات ثریا آقایی بازیکن تیم میلاد تبریز در جریان ملاقات این تیم با آموزشگاه تهران دچار آسیب دیدگی شد به گونه ای که ملاقاتهای به جامانده تیم باشگاهی اش را از دست داد.

مصدومیت بزرگترین شوک زندگی ام بود، هنوز رؤیای المپیک را دارم

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

شرایط آسیب دیدگی ثریا آقایی که بنا به تشخیص پزشکان و طبق آزمایش MRI از پارگی رباط صلیبی ایجاد شده، به گونه ای است که وی باید برای درمان تحت عمل جراحی قرار بگیرد، این در حالی است که آقایی رقابت های گزینشی المپیک را در پیش دارد و امید زیادی داشت که بتواند به عنوان بازیکن رزرو از حضور در این رقابت ها سهمیه المپیکی خود را قطعی کند اما به خاطر مصدومیت ایجاد شده و دوره نقاهت لازم برای بهبود آن، شرایطش جهت حضور در میادین گزینشی المپیک مبهم است.

این ملی پوش بدمینتون باز بانوان کشور در تبادل نظر با خبرنگاران با بیان اینکه سه هفته از آسیب دیدگی اش می گذرد، گفت: طی این مدت از تمرینات دور بودم و فقط شاهد پیگیری دیدارهای تیمم در مسابقات لیگ بودم که خوشبختانه با قهرمانی هم همراه شد.

وی با تأکید بر اینکه این روزها شرایط درمانی اش را دنبال می نماید، اعلام کرد: تشخیص پزشکان این است که حتماً باید جراحی داشته باشم. البته هنوز زمان آن به طور دقیق اعلام نشده اما قرار است تا چند روز آینده موضوع را نهایی کنم تا هر چه زودتر جراحی خود را انجام داده و دوره نقاهت را طی کنم. نمی دانم دقیقاً چه مدت زمان برای بهبودی کامل احتیاج دارم. فقط امیدوارم این دوره زودتر طی گردد تا بتوانم به تمرینات و مسابقات بازگردم.

آقایی با یادآوری اینکه چهار سال پیش هم با مشکل مشابه روبرو بود، توضیح داد: آن موقع با تمام قدرت تمریناتم را ادامه دادم و توانستم خود را دوباره به اوج آمادگی برسانم. این بار هم مصمم هستم بعد از جراحی و با یاری فیزیوتراپ و مربی و پزشک خود را به آمادگی هفته های قبل برسانم، هر چند که هنوز در بهت و شوک آسیب دیدگی ام به سر می برم.

این ملی پوش بدمینتون باز ادامه داد: بیشتر از هر کسی خودم بابت آسیب دیدگی که دچار آن شده ام، ناراحتم چون با تمام انگیزه و قدرت تمریناتم را حتی در دوران کرونا و شرایط قرنطینه پیگیری کردم تا بتوانم به آمادگی صددرصدی برای حضور در رقابت های گزینشی المپیک برسم اما مصدومیتی که به یکباره در جریان مسابقات باشگاهی با آن روبرو شدم، شوک بزرگی به من وارد کرد.

آقایی توضیح داد: رؤیای من در سال های اخیر چیزی جز کسب سهمیه المپیک نبود. می دانم خانواده بدمینتون و اعضای خانواده خودم هم منتظر تحقق این رؤیای من بودند اما با مسئله ای که پیش آمده و دوره نقاهتی که برای درمان ضروری است، نمی دانم چه شرایطی در آینده خواهم داشت. قاعدتاً حداقل تا دو ماه بعد از جراحی نمی توانم در رویدادی شرکت کنم، در حالی که تا چند ماه دیگر هم میادین گزینشی المپیک شروع می گردد.

وی با بیان اینکه فدراسیون جهانی بدمینتون چند رویداد را برای توزیع سهمیه های المپیک در نظر گرفته، اعلام کرد: البته هنوز برگزاری صددرصدی این مسابقات تعیین نیست اگر چه بازیکنان بعضی از کشورها برای حضور در آنها اعلام آمادگی رسمی داشته اند. من هم مصمم به حضور در این مسابقات بودم تا کسب سهمیه کنم. هنوز هم رؤیای کسب سهمیه دارم و امیدوارم بتوانم برای توکیو مجوز لازم را بگیرم.

آقایی یادآور شد: فدراسیون جهانی تعیین نکرده که در صورت عدم برگزاری رویدادهای گزینشی، سهمیه های المپیک را به چه صورت توزیع می نماید اما در هر صورت شرایط من به گونه ای است که در میان رزروی های المپیک قرار دارم و خیلی خود را نزدیک به کسب سهمیه می دیدم. امیدوارم شرایط هر گونه پیش می رود به صورتی باشد که بتوانم به این مهم برسم چون همچنان با وجود مصدومیت خیلی جدی به آن فکر می کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 727

به "مصدومیت بزرگترین شوک زندگی ام بود، هنوز رؤیای المپیک را دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصدومیت بزرگترین شوک زندگی ام بود، هنوز رؤیای المپیک را دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید