عضو حزب الله: عده ای دنبال پروژه تکفیری جدید در ادلب هستند

به گزارش دوست داشتنی ها، عضو شورای مرکزی جنبش حزب الله لبنان بیان کرد اکنون تمام تروریست ها در ادلب جمع شده اند و عده ای دنبال پروژه جدید برای تروریسم تکفیری هستند؛ پروژه ای که تمام منطقه را تهدید می کند.

عضو حزب الله: عده ای دنبال پروژه تکفیری جدید در ادلب هستند

به گزارش گروه بین الملل دوست داشتنی ها، نبیل قاووق عضو شورای مرکزی جنبش حزب الله لبنان در مراسمی با حضور سران این جنبش و نمایندان گفت، در حال حاضر تمام تکفیری های از غوطه تا ارتفاعات عرسال و غیره در ادلب جمع شده اند.

بر اساس گزارش شبکه المنار، وی اضافه کرد: کسانی هستند که دنبال پروژه جدید برای تروریسم تکفیری اند و این پروژه همانطور که سوریه را تهدید می نماید لبنان را نیز تهدید می نماید. این قابل قبول نیست که در برابر تولد جدید تروریسمی تکفیری که منطقه و اهالی آن را تهدید می نماید فقط تماشاگر باشیم.

شیخ قاووق در ادامه به شیوع کرونا در دنیا پرداخت و گفت: ما در برابر بحرانی انسانی و دنیای قرار داریم که تمام مرزهای جغرافیایی، سیاسی، دینی و مذهبی را درنوردیده است. این مسؤولیت شرعی و دینی ماست که با این بیماری مسری با اقدامات لازم و توصیه های پیشگیرانه مقابله کنیم. اما کسانی که از این بیماری برای تحقق دستاوردهای سیاسی یا تسویه حساب های سیاسی استفاده می نمایند، مشغول انجام جنایت غیرقابل بخشش اخلاقی و سیاسی هستند.

وی سپس بحران مالی کنونی در لبنان را شدیدترین بحران از زمان استقلال این کشور تا کنون دانست و گفت، هرگونه سنگ اندازی در راستا کار دولت یا پروژه نجات آن تنها یک نتیجه دارد و آن هم تسریع در روندفروپاشی مالی است.

شیخ قاووق در خاتمه گفت، مسؤولیت ملی در مرحله حساس کنونی تاریخ لبنان اتخاذ تصمیم های جسورانه قضایی، مالی و مالی از سوی تمام قوای سیاسی است.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 76

به "عضو حزب الله: عده ای دنبال پروژه تکفیری جدید در ادلب هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو حزب الله: عده ای دنبال پروژه تکفیری جدید در ادلب هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید