سهمیه استخدامی آموزش وپرورش اعلام شد

به گزارش دوست داشتنی ها، رئیس مرکز برنامه ­ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش درباره آخرین شرایط برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در امسال گفت: از خرداد ماه امسال آماده برگزاری آزمون هستیم. توزیع سهمیه صورت گرفته و فقط منتظریم که سازمان اداری و استخدامی مجوز برگزاری آزمون را به سازمان سنجش بدهد که به محض صدور مجوز، ثبت نام شروع و آزمون برگزار می گردد.

سهمیه استخدامی آموزش وپرورش اعلام شد

به گزارش ایسنا، ناصر سلیمان زاده با بیان اینکه سال جاری 51 هزار سهمیه استخدامی گرفتیم که 26 هزار سهمیه مربوط به متعهدین خدمت بود که آزمونشان برگزار گردید اظهار کرد: اکنون همه پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی مشغول به تحصیل هستند و چهارسال دیگر معلم ما خواهند بود.

وی اضافه نمود: 25 هزار سهمیه استخدام ما به جای مانده که از محل ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان یعنی برگزاری آزمون استخدامی جذب می شوند. حدود 9800 سهمیه هم از سال گذشته به جای مانده که روی همدیگر حدود 34 هزار و 800 سهمیه استخدام می گردد.

رئیس مرکز برنامه ­ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی گفت: ما از خرداد ماه سال جاری آماده برگزاری آزمون هستیم. توزیع سهمیه صورت گرفته و فقط منتظریم که سازمان اداری و استخدامی مجوز برگزاری آزمون را به سازمان سنجش بدهد که به محض صدور مجوز، ثبت نام شروع و آزمون برگزار می گردد.

سلیمان زاده اضافه نمود: خود ما به جد پیگیر برگزاری آزمون هستیم، زیرا کمبود نیرو وجود دارد و اگر این افراد جذب شوند باید یک دوره مهارت آموزی نیز بگذرانند تا بتوانیم مهر 1401 به عنوان معلم از آن ها استفاده کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 28 بهمن 1400 بروزرسانی: 28 بهمن 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 1204

به "سهمیه استخدامی آموزش وپرورش اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه استخدامی آموزش وپرورش اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید